Statistika našeho portálu

  • 96 473 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

MINT Market Plzeň LÉTO

12.08.2020 - 13.08.2020 Plzeň

Designové kousky a alternativní móda, kterou nepotkáte na každém rohu. MINT Market se vrací do Plzně, aby se ve středu a ve čvrtek 12. -13. srpna stal v ulici B. Smetany a Smetanových sadech součástí pop-up kulturní akce Inspiral Garden.

Adresa a kontaktní informace

Web
www.mintmarket.cz

Fotogalerie k článku

Designové kousky a alternativní móda, kterou nepotkáte na každém rohu. MINT Market se vrací do Plzně, aby se ve středu a ve čvrtek 12. - 13. srpna stal v ulici B. Smetany a Smetanových sadech součástí kulturní pop-up akce Inspiral Garden. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér, čtyřnozí mazlíčci jsou vítáni.

I tentokrát se MINT v Plzni bude konat ve spolupráci s partou lidí, kteří zde posledních 8 let organizovali oblíbený pouliční festival Živá ulice a jehož byl MINT od začátku součástí. Festival však letos změnil organizátora a proto se MINT nově uskuteční v rámci kulturní pop-up akce Inspiral Garden.

Na 60 prodejců představí autorskou módu, šperky, boty, batohy, kabelky, doplňky do bytu i pro děti a další designové kousky, které jinde nekoupíte. MINT Market ale není jen o nákupech. Na akci si budete moci i oddechnout u kavárny Seladon nebo se zastavit u stánku Inspiral Burger, odkud určitě hladoví neodejdete. Děti pak určitě zabaví kreativní dílnička u stánku Šárinky, kde si budou moci vybarvit polštářek, který si pak odnesou domů. Především si však MINT Market zachová uvolněnou a přátelskou atmosféru, kterou za 10 let jeho existence ocenily desítky tisíc věrných fanoušků v mnoha městech po celé republice.

MINT Market Plzeň 9
12. - 13. 8. 2020
Smetanovy sady a ulice B. Smetany
St 10:00 – 18:00
Čt 10:00 – 18:00

 

Mapa

Další akce v okolí

PLZEŇ DESIGN WEEK - JAK ŽÍT V MALÉM?

30.11.2021 - 05.12.2021
DEPO2015

Šestý ročník tradiční podzimní akce Plzeň Design Week proběhne na přelomu listopadu a prosince a bude zakončen druhým…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 2. prosinec

Dnes má svátek Blanka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete