Statistika našeho portálu

  • 95 099 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

MINT Market v rouškách, ale přece - Plzeň

08.05.2020 Plzeň

S dezinfekcí, v rouškách, ale přece - móda se vrací.

Adresa a kontaktní informace

Web
www.mintmarket.cz

Fotogalerie k článku

Prvním letošním trhem s módou a designem bude MINT Market v Plzni. Do venkovních prostor areálu DEPO2015 přijedou v pátek 8. května desítky českých nezávislých tvůrců představit svou nabídku autorské módy, designu, šperků a dalších originálních výrobků, které jinde nekoupíte. Akce je bezbariérová, potrvá celý den (10-18h), pejsci jsou vítáni a vstup je zdarma.

Termín se přesouval a budoucnost byla nejistá. Po postupném rozvolňování se organizátorům podařilo jako první potvrdit právě plzeňský termín. Trhy se samozřejmě neobejdou bez přísných hygienických opatření. Stánky budou od sebe vzdáleny 2 metry, prodejci budou mít roušky a rukavice, dezinfekce bude dost pro všechny návštěvníky, kteří by také neměli zapomínat na roušky a snažit se dodržovat dvoumetrové odstupy.

Až na těchto pár nezvyklých pravidel si však MINT Market zachová uvolněnou a přátelskou atmosféru, kterou za 10 let jeho existence ocenily desítky tisíc věrných fanoušků v mnohých městech po celé republice. V Plzni už je jako doma. Osm let byl totiž součástí oblíbeného pouličního festivalu Živá ulice. Mezi unikátními industriálními budovami DEPO2015 letos své stánky rozloží poprvé.

Návštěvníci se mohou těšit na téměř 60 prodejců s oděvy, botami, kabelkami, batohy, pásky, šperky, hračkami, designem a stovkami dalších designových výrobků. Mnozí z nich šijí slušivé roušky. Ty se teď jistě budou hodit, když už můžeme chodit nejen na nákup, ale také do společnosti. Vysloveně na doma se naopak soustředí Monterki a šijí pohodlné, praktické, něžné "montérky" pro ženy. V Liska4dogs se zase zaměřili na naše čtyřnohé mazlíčky. Vyrábí stylové obojky pro pejsky a testují je, jak název napovídá... ano, na lišce. Tváří se v nich spokojeně. Poketo zase uspokojí rodiče malých dětí, se kterými se doma musí učit. Hravé knížky, plakáty a kartičky promění tuto často tak stresující činnost v oblíbenou zábavu.

MINT Market Plzeň 9

DEPO2015, Presslova 14
10:00 – 18:00

https://www.mintmarket.cz/cs/trh/plzen-9
https://www.facebook.com/events/450039062543258/

 

Mapa

Další akce v okolí

Běh Barvám Neutečeš - Plzeň

12.06.2021 - 12.06.2021
Štruncovy sady, Plzeň

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Plzeň

23.08.2021 - 27.08.2021
Škodaland

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 15. duben

Dnes má svátek Anastázie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete