Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Mistrovství ČR v biketrialu - Znojmo

21.09.2013 Znojmo

V sobotu 21. září se přímo ve Znojmě bude konat VEMA Mistrovství České republiky 2013 v biketrialu s bohatým doprovodným programem pro všechny účastníky. Biketrial, známý také pod názvem cyklotrial, má ve Znojmě dlouhou tradici. V loňském roce DDM Znojmo a ÚAMK SK Biketrial Znojmo uspořádali Evropský pohár v biketrialu, který se ve Znojmě konal poprvé. Za pomoci Města Znojma se podařilo…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V sobotu 21. září se přímo ve Znojmě bude konat VEMA Mistrovství České republiky 2013 v biketrialu s bohatým doprovodným programem pro všechny účastníky.
 
Biketrial, známý také pod názvem cyklotrial, má ve Znojmě dlouhou tradici. V loňském roce DDM Znojmo a ÚAMK SK Biketrial Znojmo uspořádali Evropský pohár v biketrialu, který se ve Znojmě konal poprvé. Za pomoci Města Znojma se podařilo zorganizovat úspěšné závody, které měly v Evropě velký ohlas. "Podali jsme přihlášku na pořádání Mistrovství Evropy v roce 2014, se kterou jsme uspěli. Je to sice až za rok, ale již nyní se mohou znojemští diváci těšit na nejlepší závodníky Evropy, na závodní tratě na Horním náměstí a také na bohatý doprovodný program," odtajňuje úspěšnou kandidaturu za organizátory Jan Alexa, zástupce ředitelky DDM Znojmo.

"V letošním roce vás zveme na Mistrovství České republiky v biketrialu, kde uvidíte nejlepší české závodníky. Tato sportovní akce se bude konat v sobotu 21. září 2013 od 10:00 hodin v Gránickém údolí od Centra vodárna až po Slovenskou ulici," vysvětluje Alexa.
Závodu se zúčastní kompletní špička České republiky v  čele s legendou českého biketrialu Václavem Kolářem.  Trať závodu, která bude tvořena několika kontrolními úseky v délce asi 30 – 50 metrů z přírodních překážek (kameny, kmeny, stráně, potok apod.), bude situována od centra Stará vodárna u přehrady směrem do Gránického údolí až po odpočívadlo pod ulicí Slovenskou.

V moderním centru Stará vodárna se bude nacházet Press centrum – technické zázemí závodu.
 

Během závodů je připraven pro diváky a závodníky bohatý doprovodný program

(skákací trampolína a hrad, jízda na šlapacích autíčkách a malování na obličej).

Tento doprovodný program bude doprovázet akci po celý den v areálu startu a bude pro návštěvníky této skvělé akce zdarma.

V odpoledních hodinách zpříjemní závody cimbálová muzika Denár a vystoupení dětí ze zájmových vzdělávání DDM Znojmo.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete