Statistika našeho portálu

  • 94 418 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Mistrovství ČR v Olympijském šplhu - Galerie Harfa Praha

09.12.2017 Praha

NA HARFĚ SE OPĚT BUDOU LÁMAT REKORDY VE ŠPLHU NA LANĚČESKÁ POJIŠŤOVNA MISTROVSTVÍ ČR 2017 V OLYMPIJSKÉM ŠPLHU NA LANĚ SE LETOS USKUTEČNÍ 9. PROSINCE OD 12 HOD V GALERII HARFA. TENTO SPORTOVNÍ SVÁTEK BUDE GALERIE HOSTIT JIŽ POŠESTÉ. PŘIJĎTE SE PODÍVAT, JAK TI NEJLEPŠÍ ŠPLHOUNI ZÚROČÍ SVOU CELOROČNÍ PŘÍPRAVU, FANDIT A UŽÍT SI BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM.Již tuto sobotu 9. prosince od 12 hodin si…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Galerie Harfa, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

NA HARFĚ SE OPĚT BUDOU LÁMAT REKORDY VE ŠPLHU NA LANĚ

ČESKÁ POJIŠŤOVNA MISTROVSTVÍ ČR 2017 V OLYMPIJSKÉM ŠPLHU NA LANĚ SE LETOS USKUTEČNÍ 9. PROSINCE OD 12 HOD V GALERII HARFA. TENTO SPORTOVNÍ SVÁTEK BUDE GALERIE HOSTIT JIŽ POŠESTÉ. PŘIJĎTE SE PODÍVAT, JAK TI NEJLEPŠÍ ŠPLHOUNI ZÚROČÍ SVOU CELOROČNÍ PŘÍPRAVU, FANDIT A UŽÍT SI BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM.

Již tuto sobotu 9. prosince od 12 hodin si všichni fanoušci šplhu a návštěvníci Galerie Harfa mohou užít mistrovství ČR 2017 ve šplhu na laně. Kromě soubojů těch nejlepších šplhounů na ně rovněž čeká pestrý doprovodný program. Vystoupí borci na hrazdách a ve vzdušné akrobacii a připraveny budou i soutěže o věcné ceny.

Kdo letos vyhraje a kolik padne rekordů? Přijďte se podívat na Česká pojišťovna Mistrovství republiky ve šplhu na laně. Vše vypukne už tuto sobotu 9. prosince ve 12 hodin v Galerii Harfa. Šplhá se na rychlost, ze sedu, bez použití nohou. Muži šplhají do výše 8 metrů, ženy a dorostenci do 4,5 metrů. Československo právě v této disciplíně získalo svou historicky první zlatou olympijskou medaili.

Očekává se opravdu napínavá podívaná. Útoky na rekordy se dají čekat jak v dorostenecké, tak ženské kategorii. Do kategorie mužů se navíc vrátila legenda českého šplhu, světový rekordman Aleš Novák. Jen pro představu, že se je opravdu na co těšit – Bedřich Šupčík, který olympiádu vyhrál v čase 7,2 sekundy, by na loňském mistrovství skončil až patnáctý. Současný držitel titulu Ondřej Košťák pak zdolal lano v loňském roce za 5,73 sekund. Taková je úroveň současné republikové špičky.

Doprovodný program akce zajistí Novocirkusové divadlo s názvem Cirkus Mlejn a E.R.S. Street Workout tým, který předvede svůj talent a schopnosti. Chybět nebudou ani divácké soutěže o věcné ceny.

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Milena Fucimanová: Hnízda v octu - …

24.10.2020 - 24.10.2020
kostel Církve…

Vernisáž a křest nově vydané knihy

4. ročník barrandovského kotlíkobra…

24.10.2020 - 24.10.2020
Praha

Přiložte ruku k dílu a pár polínek pod kotlík a uvařte guláš, jaký svět neviděl.

Přednáška: Smích a komunikace - Pra…

25.10.2020 - 25.10.2020
Městská knihovna v…

Zjistěte s námi, jak nám spojení smíchu a komunikace v praxi dokáže zlepšit život.

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

26.10.2020 - 26.10.2020
Sál JZ, Soukenická…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 24. říjen

Dnes má svátek Nina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete