Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Molly Hatchet - Retro Music Hall Praha

09.12.2012 - 10.12.2012 Praha

Klasici jižanského rocku Molly Hatchet vystoupí opět v Česku! Jižanská vlajka zavlaje nad pražským Retrem dne 9.12.2012!Molly Hatchet tvoří spolu se ZZ Top a Lynyrd Skynyrd absolutní špičku žánru jižanského rocku.Tento svébytný rockový žánr se zrodil začátkem sedmdesátých let v jižanských státech USA a je charakterizován směsicí rocku,boogie,blues a country.Molly Hatchet z floridského…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha, Retro Music Hall, Francouzská 4
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Klasici jižanského rocku Molly Hatchet vystoupí opět v Česku! Jižanská vlajka zavlaje nad pražským Retrem dne 9.12.2012!

Molly Hatchet tvoří spolu se ZZ Top a Lynyrd Skynyrd absolutní špičku žánru jižanského rocku.Tento svébytný rockový žánr se zrodil začátkem sedmdesátých let v jižanských státech USA a je charakterizován směsicí rocku,boogie,blues a country.Molly Hatchet z floridského Jacksonville patří ke stylotvorným jižanským kapelám a mezi ostatními žánrovými kolegy jsou tím nejvíce hard'n'heavy bandem! Hned jejich stejnojmený debut z roku 1978 přináší vyzrálou a silně hitovou esenci dřevního southern rocku.Z raného období pochází další výtečná alba Flirtin' With Disaster(1979)či No Guts...No Glory(1983). V letech 1985-1995 však přichází útlum kariéry,nakrátko přerušený neúspěšným pokusem o návrat na scénu studiovým albem Lightning Strikes Twice(1989).Pravý comeback se ale dostaví až v roce 1996,kdy Molly Hatchet v silně pozměněné sestavě vydávají skvostné album Devi'ls Canyon a na vlně obnoveného posluchačského zájmu o jižanský rock se opět stávají vyhledávanou koncertní atrakcí.V úspěšném tažení Hatcheti pokračují i v novém miléniu a se svou poslední studiovou deskou Justice(2010) se podruhé představí v Praze! Koncertní playlist bude samozřejmě obsahovat i všechny zásadní letité hity-zazní např. Flirtin With Disaster,Dreams I'll Never See,Gator Country,Bounty Hunter,Devil's Canyon či skvostná boogie balada Fall Of The Peacemakers.

Molly Hatchet přijedou v sestavě Bobby Ingram-g,Dave Hlubek-g,Phil McCormack-voc,John Galvin-key,Tim Lindsay-bg a Shawn Beamer-dr.

Vstupné:

650,- Kč

Vstupenky můžete objednat na:


http://www.ticketstream.cz

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

30.10.2020 - 30.10.2020
Sál JZ, Soukenická…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Online festival romského divadla Ro…

01.11.2020 - 03.11.2020
online - Facebook,…

Od neděle 1. listopadu jsme si pro vás připravili mezinárodní-mini-online festival romského divadla ROMA HEROES. Budete…

Gregoriánská opera The mirror of en…

02.11.2020 - 02.11.2020
Praha

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Sama pěšky z Mexika do Kanady - Pra…

16.11.2020 - 16.11.2020
Kino Lucerna

Lucie Kutrová se však rozhodla změnit svůj pohodlný a prázdný život tím, že přežije v divočině.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 28. říjen

Státní svátek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete