Statistika našeho portálu

  • 92 570 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Monika Načeva Justin Lavashe - Zámek Kostelec nad Orlicí

14.09.2012 Kostelec nad Orlicí

Justin Lavash je anglický písničkář a bluesový kytarista žijící momentálně v Praze, kde se potkali s Monikou Načevou. Ta ho oslovila ke spolupráci pro jeho styl hry na kytaru, který je velice citlivý ke zpěvu a pro ni úplně nový. Monika Načeva je žena mnoha tváří. Vždycky se na chvíli ztratí, umlčí hlas, aby mohla za čas vyrazit dech novou tváří svého hudebního projevu. Sestavili spolu s Lavashem…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Justin Lavash je anglický písničkář a bluesový kytarista žijící momentálně v Praze, kde se potkali s Monikou Načevou. Ta ho oslovila ke spolupráci pro jeho styl hry na kytaru, který je velice citlivý ke zpěvu a pro ni úplně nový. Monika Načeva je žena mnoha tváří. Vždycky se na chvíli ztratí, umlčí hlas, aby mohla za čas vyrazit dech novou tváří svého hudebního projevu. Sestavili spolu s Lavashem mix písní z jejich repertoáru. Tak se propojila poetika Jachyma Topola a Justina Lavashe v dvojjazyčném programu.

Justin Lavash je hudebníkem, jenž vzal folk, blues a jazz – a spojením především těchto stylů (píše i šansony či kreolské písně) vytvořil svoji originalitu a dynamiku. Sólově se tak v posledních dvou letech představil na podiích malých i velkých – a to jak v České Republice, tak i ve Francii, Německu a Velké Británii – s velkým úspěchem. Kritika obdivuje zrovna tak mistrovství jeho hry na kytaru jako jeho mocný a naléhavý zpěv, přičemž hnací silou jeho umění je samotné skládání. Lavashovy kompozice znovuobjevují a zároveň rozvíjejí tradiční struktury. V těchto skladbách se hřmot mění v šepot prostřednictvím a pod taktovkou pulsujícího rytmu a melodií, které s námi zůstávají jako bonus.

http://www.applausebooking.cz/kapela/Naceva

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

III.Půtovy zámecké slavnosti - Kvas…

27.06.2020 - 27.06.2020
Kvasiny

Srdečně si tímto dovolujeme všechny zájemce o historii, ať již z řad šermířů, či diváků, pozvat na již třetí ročník…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 23. únor

Dnes má svátek Svatopluk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete