Statistika našeho portálu

  • 87 857 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Monika Načeva Justin Lavashe - Zámek Kostelec nad Orlicí

14.09.2012 Zámek Kostelec nad Orlicí,

Justin Lavash je anglický písničkář a bluesový kytarista žijící momentálně v Praze, kde se potkali s Monikou Načevou. Ta ho oslovila ke spolupráci pro jeho styl hry na kytaru, který je velice citlivý ke zpěvu a pro ni úplně nový. Monika Načeva je žena mnoha tváří. Vždycky se na chvíli ztratí, umlčí hlas, aby mohla za čas vyrazit dech novou tváří svého hudebního projevu. Sestavili spolu s Lavashem…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Justin Lavash je anglický písničkář a bluesový kytarista žijící momentálně v Praze, kde se potkali s Monikou Načevou. Ta ho oslovila ke spolupráci pro jeho styl hry na kytaru, který je velice citlivý ke zpěvu a pro ni úplně nový. Monika Načeva je žena mnoha tváří. Vždycky se na chvíli ztratí, umlčí hlas, aby mohla za čas vyrazit dech novou tváří svého hudebního projevu. Sestavili spolu s Lavashem mix písní z jejich repertoáru. Tak se propojila poetika Jachyma Topola a Justina Lavashe v dvojjazyčném programu.

Justin Lavash je hudebníkem, jenž vzal folk, blues a jazz – a spojením především těchto stylů (píše i šansony či kreolské písně) vytvořil svoji originalitu a dynamiku. Sólově se tak v posledních dvou letech představil na podiích malých i velkých – a to jak v České Republice, tak i ve Francii, Německu a Velké Británii – s velkým úspěchem. Kritika obdivuje zrovna tak mistrovství jeho hry na kytaru jako jeho mocný a naléhavý zpěv, přičemž hnací silou jeho umění je samotné skládání. Lavashovy kompozice znovuobjevují a zároveň rozvíjejí tradiční struktury. V těchto skladbách se hřmot mění v šepot prostřednictvím a pod taktovkou pulsujícího rytmu a melodií, které s námi zůstávají jako bonus.

http://www.applausebooking.cz/kapela/Naceva

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

T-Mobile Olympijský běh - Kostelec …

19.06.2019 - 19.06.2019
Kostelec nad Orlicí

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

7. Zámecké neděle s auto-moto veter…

09.06.2019 - 09.06.2019
Zámek Kvasiny

Auto JAWA Klub ČR, Veteran klub Pardubice, Lesy Janeček a Život na zámku pořádají tradiční Zámeckou neděli s auto-moto…

Festival Divadelní Potštejn

04.07.2019 - 07.07.2019
Potštejn

Srdečně vás zveme na 7. ročník letního festivalu pro děti i dospělé DIVADELNÍ POTŠTEJN 4. až 7. července 2019 na hradě…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete