Statistika našeho portálu

  • 93 255 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Narozeniny „ZA PADE“ na Dlabačově - Praha

13.10.2018 Praha

Narozeniny "ZA PADE" na DlabačověKino Dlabačov slaví své 3. narozeniny! Jediné kino na Praze 6 si pro vás připravilo na sobotu 13.10. bohatý program, který již tradičně otevře v 10:00 Břevnovským jarmarkem. Vstup na jarmark je zdarma a jednotlivá filmová představení jsou "ZA PADE", pokud však dorazíte v kostýmu z filmu, který se promítá, nebudete platit nic!Oslava začne Břevnovským jarmarkem, na…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Narozeniny "ZA PADE" na Dlabačově


Kino Dlabačov slaví své 3. narozeniny! Jediné kino na Praze 6 si pro vás připravilo na sobotu 13.10. bohatý program, který již tradičně otevře v 10:00 Břevnovským jarmarkem. Vstup na jarmark je zdarma a jednotlivá filmová představení jsou "ZA PADE", pokud však dorazíte v kostýmu z filmu, který se promítá, nebudete platit nic!

Oslava začne Břevnovským jarmarkem, na který přijede řada módních tvůrců a designérů, výtvarníků a šperkařů. Nakoupit si budete moci originální ručně vyrobené kousky pro podzimní sezónu. Na baru pak na vás bude čekat sklenka vína, horký svařák nebo káva dle vašeho přání a připravena bude také spousta dobrého jídla.


Štístko a Poupěnka
Narozeninová party začíná rodinným představením Štístko a Poupěnka. Toto interaktivní divadlo je určeno pro diváky od 2 let, společně si zazpívají nové písničky, pomohou Budulínkovi a nepustí zlého vlka ke kůzlátkům, a dokonce vytvoří nejdelší stonožku Ponožku. Nesmíme zapomenout ani na vzácnou návštěvu Vodníka Brekeke a nebude chybět ani taneček čerta s Káčou.
Představení začíná v 10:00, délka je 60 minut a cena: 160 Kč

Ať žijí duchové!
Pro starší děti je připravena klasika Oldřicha Lipského Ať žijí duchové! Nutno přiznat, že tento nezapomenutelný dětský film si rádi připomenou i jejich rodiče. Příběh a neodmyslitelné hlášky knížete Brtníka z Brtníku v podání Jiřího Sováka, sličné dcery Leontýnky a jejího nového kamaráda Dlouhého Jendy, se snad nikdy neokouká a je oblíbený již přes několik generací. Pro mladší diváky bude zážitek vychutnat si film v klasickém kině spolu se svými rodiči, kteří se i díky písničkám Jaroslava Uhlíře vrátí do svého dětství.
Začátek ve 13:00, délka: 80 minut


Limonádový Joe aneb Koňská opera
Narozeninový maraton filmů "ZA PADE" tímto ale nekončí a následovat bude další skvost filmového plátna, a to Limonádový Joe aneb Koňská opera. Jedna z nejslavnějších a nejoblíbenějších českých filmových komedií, kde správní muži pijí pouze kolalokovu lihuprostou limonádu a potírají zlo na Divokém západě, především pak pistolníky popíjející whisky. Osobitá parodie westernu s nedostižným Karlem Fialou a Milošem Kopeckým v hlavní roli pochází také z dílny Oldřicha Lipského.
Začátek v 15:00, délka: 95 minut


Zpívání v dešti
Od 17:00 vás čeká Zpívání v dešti a stejně jako u předešlých filmů platí, pokud přijdete v tematicky sladěném kostýmu, neplatíte vstup. Páteří příběhu je krize němého filmu a nástup zvuku, kdy jenom některé hvězdy filmového plátna jsou schopné se s novou situací vyrovnat.
Začátek v 17:00, délka: 103 min, anglicky s českými titulky

Vlasy
Narozeninovou party na Dlabačově zakončí americký muzikál Vlasy od českého režiséra Miloše Formana. V době svého vzniku Vlasy reagovaly na politicky a sociálně vyhrocenou situaci v USA, což bylo Miloši Formanovi blízké. Témata jako vzpoura proti konvencím, touha po svobodě, generační konflikt probíral Miloš Forman již v českých filmech před jeho emigrací. Film odsuzuje válku ve Vietnamu a maloměšťáckou lhostejnost vůči této tragédii. Jistě i jeho zásluhou je tento film především nakažlivou oslavou vitality a radosti ze života.
Začátek v 19:00, délka: 121 min, anglicky s českými titulky

Celý den si mezi filmy můžete zpříjemnit nákupem nezbytností pro podzimní období na Břevnovském jarmarku. O zábavu, občerstvení a nákupy se můžete podělit s kamarádkou, přáteli nebo rodinou, děti si zařádí v dětském koutku anebo shlédnou filmové představení, a vy tak můžete strávit příjemnou říjnovou sobotu.

Program:
10:00 Břevnovský jarmark (kavárna)
10:00 Štístko a Poupěnka: Jedeme na výlet (koncert pro děti)
13:00 Ať žijí duchové! (film "za pade")
15:00 Limonádový Joe aneb Koňská opera (film "za pade")
17:00 Zpívání v dešti (film "za pade")
19:00 Vlasy (film "za pade")

Vstupenky na jednotlivá filmová představení můžete zakoupit za symbolickou cenu 50 Kč, cena koncertu pro děti: Štístko a Poupěnka je 160 Kč.


Kde?
Kino Dlabačov bylo po třináctileté rekonstrukci nově otevřeno v roce 2015. Pravidelně zařazuje na svůj program zajímavé festivaly a dokumenty, promítá na nejkvalitnější digitální projektor 4K Sony v DCI standardu na plátně o velikosti 11x4,6 metru. Kino najdete na Praze 6 hned vedle OREA Hotelu Pyramida, který je nejlépe dostupný tramvají č. 22, 23, 25 a 97/ Bus 143 a 194 (zastávka Malovanka) nebo autobusem 149 (zastávka Pod Královkou).
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na: www.dlabacov.cz.

Další akce v okolí

Dolce far niente: dernisáž a koment…

04.06.2020 - 04.06.2020
Pragovka Gallery Rear a…

V Pragovka Gallery proběhne 4. 6. 2020 od 18:00 Dolce far niente.

United Islands of Prague

05.06.2020 - 06.06.2020
Praha

Mezinárodní multižánrový hudební festival .

Kladení věnců k pomníku Petra Stroz…

06.06.2020 - 06.06.2020
Invalidovna

Slavnostní akt kladení věnců k výročí úmrtí Petra Strozziho.

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

08.06.2020 - 08.06.2020
Sál JZ, Soukenická…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 3. červen

Dnes má svátek Tamara

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete