Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Noc bílých lanýžů

22.11.2018 - 23.11.2018 Velké Karlovice

Ve Velkých Karlovicích opět pořádají Noc bílých lanýžů  Zažijte jedinečný degustační večer plný vybraných chutí a neodolatelných vůní v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna. Přeneste se 22. listopadu do italské oblasti Piemont, celosvětově proslulého regionu vzácných lanýžů i vynikajícího vína, a podlehněte kouzlu této delikatesy. Kuchaři z Lanterny se pro ty nejlepší čerstvé…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Ve Velkých Karlovicích opět pořádají Noc bílých lanýžů

 

Zažijte jedinečný degustační večer plný vybraných chutí a neodolatelných vůní v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna. Přeneste se 22. listopadu do italské oblasti Piemont, celosvětově proslulého regionu vzácných lanýžů i vynikajícího vína, a podlehněte kouzlu této delikatesy.

Kuchaři z Lanterny se pro ty nejlepší čerstvé suroviny vypraví na lanýžové trhy do Itálie v polovině listopadu, degustační večer zahrnující pětichodové degustační menu s lanýži, doplněné o snoubená vína, se uskuteční bezprostředně po jejich návratu. Kuchařské umění šéfkuchaře Spa hotelu Lanterna Josefa Tydlačky a jeho týmu, obohacené o vytříbenou chuť nejdražší delikatesy na světě –  bílých lanýžů –  budete moci opět ochutnat 22. listopadu. Pro dokonalý zážitek je v ceně také ubytování na noc z 22. na 23. listopadu ve Spa hotelu Lanterna a gurmánský zážitek můžete znásobit neomezenou relaxací v hotelovém spa s krásným výhledem do přírody a do blízkého Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem.

Mapa

Další akce v okolí

Masopust ve Valašském muzeu

23.02.2019 - 23.02.2019
Valašské muzeum v…

Masopustní zvyky, nabídka zabijačkových výrobků.

T-Mobile Olympijský běh - Rožnov po…

19.06.2019 - 19.06.2019
Rožnov pod Radhoštěm

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Láska Ferdiše Duši - Karolinka

02.02.2019 - 18.03.2019
IC Zvonice Soláň

Výstava malíře a grafika Ferdiše Duši . Koncepce výstavy je zaměřena na méně známou část umělcova díla, jeho…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete