Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Noční stopa Valachy 2018 - Velké Karlovice

17.02.2018 Velké Karlovice

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na novou akci "Noční stopa Valachy", která představuje běžkařský závod okolím Velkých Karlovic, konající se netradičně za tmy. Účastnit se jej mohou závodníci napříč všemi věkovými kategoriemi, pro které je připraveno několik různorodých okruhů.Co na akci zažijeteVýchozím místem závodu je parkoviště u sjezdovky Razula, odkud se závodníci vydávají po zasněžených…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na novou akci "Noční stopa Valachy", která představuje běžkařský závod okolím Velkých Karlovic, konající se netradičně za tmy. Účastnit se jej mohou závodníci napříč všemi věkovými kategoriemi, pro které je připraveno několik různorodých okruhů.

Co na akci zažijete

Výchozím místem závodu je parkoviště u sjezdovky Razula, odkud se závodníci vydávají po zasněžených stopách zdejšího ski areálu. Závod samotný se koná v několika kategoriích a na okružních trasách dlouhých 7,5 a 15 kilometrů. Nikdo ze závodníků však nemusí mít strach, že by přesnou trasu závodu hledal poslepu, neboť dráhy jsou lemovány reflexními šipkami a žhnoucími loučemi. Přesto se i my přidáváme k výzvě organizátorů, aby si každý z účastníků přibalil do sportovního batůžku i čelovou baterku. Jen pro upřesnění pak uvádíme, že závod dětí začíná po 17 hodině a navazuje na něj klání dospělých závodníků.

O komfort všech zúčastněných se pak postarají termální bazény v nedalekém relaxačním centru či kvalitní občerstvení v přilehlém gril srubu. Zúčastníte-li se nově založeného závodu, přispějete tak nejen ke snaze organizátorů vytvořit z Noční stopy tradiční moravský sportovní podnik, ale zažijete i spoustu neortodoxních zážitků a dobré zábavy.

Noční stopa Valachy 2018

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 8. březen

Dnes má svátek Gabriela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete