Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Zámek Radíč

30.03.2013 - 30.09.2013 Radíč

V nové sezóně najdete na zámku Radíč spoustu novinek. Jednou z nich je i přes dvacatero nových šatů a doplnků v oblíbeném Budoáru pro princeznu. Přijeďte se svými dětmi na výlet na zámek Radíč, proměny v princezny a rytíře v této interaktivní komnatě je určitě budou bavit!Máme šaty pro malé i velké princezny, dokonce i pro ty nejmenší dvouleté princezničky. Také maminky oblečeme, jak ty tenké,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Radíč
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Příbram
Obec
Radíč

Fotogalerie k článku

V nové sezóně najdete na zámku Radíč spoustu novinek. Jednou z nich je i přes dvacatero nových šatů a doplnků v oblíbeném Budoáru pro princeznu. Přijeďte se svými dětmi na výlet na zámek Radíč, proměny v princezny a rytíře v této interaktivní komnatě je určitě budou bavit!

Máme šaty pro malé i velké princezny, dokonce i pro ty nejmenší dvouleté princezničky. Také maminky oblečeme, jak ty tenké, tak kulaté.  Co takhle vyzkoušet šaty Šíleně smutné princezny? Či vysoko načesanou rokokovou paruku Marie Antoinety?

Otevřeno:

10:00 - 17:00 hod.

Vstupné:

zde

Těšíme se na vás!

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 25. leden

Dnes má svátek Miloš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete