Statistika našeho portálu

  • 99 252 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

O pohár primátora města Opava

19.05.2013 Opava

Letošní ročník soutěže O putovní pohár primátora města Opavy v požárním útoku bude hostit Podvihov. Soutěž, jež se účastní všechna družstva dobrovolných hasičů z Opavy a městských částí, je na programu 19. května od 9.45 hodin. Požární útok je nejkomplexnější disciplínou požárního sportu. Úkol soutěžního družstva spočívá v tom, že za pomoci 2 savic, sacího koše, čerpadla, hadic, proudnic a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Opava Podvihov
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Opava
Obec
Opava

Fotogalerie k článku

Letošní ročník soutěže O putovní pohár primátora města Opavy v požárním útoku bude hostit Podvihov. Soutěž, jež se účastní všechna družstva dobrovolných hasičů z Opavy a městských částí, je na programu 19. května od 9.45 hodin. Požární útok je nejkomplexnější disciplínou požárního sportu. Úkol soutěžního družstva spočívá v tom, že za pomoci 2 savic, sacího koše, čerpadla, hadic, proudnic a rozdělovače musí družstvo utvořit dva proudy vody, jimiž se musí trefit do dvou přichystaných terčů vzdálených většinou 90 metrů od základny. Prvenství z loňského roku obhajují dobrovolní hasiči z Milostovic, kteří jsou zároveň nejúspěšnějším družstvem v historii soutěže.

Na začátku soutěžního dne, konkrétně v 9.15, dojde také k předání hasičské techniky zakoupené z rozpočtu města pro potřeby sborů dobrovolných hasičů. Jedná se konkrétně o dvě v loňském roce zakoupené cisternové stříkačky pro potřeby JSDH Kylešovice a JSDH Podvihov, dále o raft pro JSDH Kateřinky a dopravní automobil Ford Transit pro JSDHZlatníky.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 28. leden

Dnes má svátek Otýlie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete