Statistika našeho portálu

  • 95 731 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

OLDstars on the ROUD - Roudnice

10.07.2020 - 12.07.2020 Roudnice nad Labem

Sedmý ročník divadelního benefičního festivalu umělecké skupiny OLDstars proběhne ve dnech 10. - 12. července 2020. Diváci budou mít možnost zhlédnout na tři desítky inscenací. Výtěžek z festivalu bude tradičně věnován na rozvoj a opravy kláštera - v minulých letech se dary využily pro vznik Klášterního klubu či Ekocentra Zvonice.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Umělecká skupina OLDstars již posedmé obsadí na celý jeden červencový víkend augustiniánský klášter v Roudnici nad Labem! Benefiční festival OLDstars on the ROUD bude probíhat ve dnech 10. - 12. 7. 2020 jak v samotném areálu kláštera, tak ve veřejném prostoru města. Výtěžek z festivalu bude tradičně věnován na opravy a rozvoj kláštera - zisk z minulých let byl například využit pro vznik Klášterního klubu nebo Ekocentra Zvonice. Diváci budou mít možnost zhlédnout na tři desítky inscenací ze stálého repertoáru OLDstars a jejich hostů, a to včetně titulů připravovaných přímo pro tento ročník festivalu.

Festival proběhne pod záštitou starosty města Roudnice nad Labem Ing. Františka Padělka, hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a rektora Akademie múzických umění v Praze doc. Jana Hančila a děkanky Divadelní fakulty Akademie múzických umění Mgr. et MgA. Doubravky Svobodové. Partnery letošního ročníku jsou Podřipský rodinný minipivovar, Oldservis a cukrárna Dortletka. Mediálními partnery jsou goout.net, i-divadlo.cz a scena.cz. 

Webové stránky festivalu: https://www.oldstarsontheroud.cz/
Facebookové stránky akce: https://www.facebook.com/oldstarsontheroud/
 
Vstupenky lze zakoupit již nyní na portále goout: https://goout.net/cs/festivaly/oldstars-on-the-roud-2020/wkjmf/+cfycq/

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 1. srpen

Dnes má svátek Oskar

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete