Statistika našeho portálu

  • 95 217 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Online koncert: Potřebujeme se - celá ČR

05.12.2020 Praha

Potřebujeme se - velký streamovaný koncert 30 účinkujících spojený se sbírkou potravin

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

V sobotu 5. prosince můžete věnovat chvíli času nejen dětem a známé trojici v podobě čerta, Mikuláše a anděla. Pro ty starší se chystá velký streamovaný koncert spojený se sbírkou potravin. Už dlouhou dobu nestály na pódiích, tak se na tři desítky osobností domluvilo a vystoupí bez nároku na honorář v pražském Rock Café. Staňte se i vy Mikulášem a zapojte se do sbírky ve prospěch potravinových bank, z kterých čerpají především rodiče samoživitelé, osamělí senioři či rodiny v krizi. Trvanlivé potraviny  nebo základní a dětskou drogerii můžete osobně, třeba i s dětmi odevzdat u okénka v Rock Café, nebo na kterékoliv sběrné místo po celé České republice i na Slovensku. V pražském Rock Café budou obsluhovat třeba Ondřej Ruml, Nela Boudová, Dalibor Gondík nebo Adéla Elbel. Spojte příjemnou vycházku s dobrou věcí a ukažte dětem, jak je důležité podporovat lidi v nouzi. Tato akce má za cíl vybrat dalších 60 tun trvanlivých potravin.

Od 14 do 21 hodin bude navíc na podporu potravinových bank velký streamovaný benefiční program na kterém budou účinkovat Ondřej Gregor Brzobohatý, Iva Pazderková, Dagmar Pecková, Tonya Graves, Elis Mrázová, MUDr. Rastislav Maďar, MUDr. Tomáš Šebek, Luděk Staněk a Miloš Čermák, divadlo VOSTO5, přední česká designérka Anna Marešová a další. Akci moderuje Jan Tuna spolu s Veronikou Láchovou, ředitelkou České federace potravinových bank. "Děláme obří akci v pár lidech zadarmo bez nároku na honorář, které jinak dělají za miliony obrovské týmy lidí. Aby mi z toho nehráblo, chodím se zchladit do ledové Berounky a Vltavy, které mají aktuálně kolem 8 stupňů, kde si i dáváme porady s Nelou Boudovou i dalšími. Kdybych se nechodil otužovat a k tomu si nedal 10 km běh, tak už jsem z toho obrovského náporu v Bohnicích," uvedl iniciátor akce Staň se i ty Mikulášem, Jan Tuna.

Stream bude vysílán živě na: Novinky.cz, Mall.tv, JOJ.sk, Ticketstream.cz, Nasredion.cz, JČJ1 – jihoceskatelevize.cz, Forum24.cz, Facebook pořadu A DOST!

Lidé také mají možnost akci podpořit prostřednictvím online sbírek. Na Donio.cz je možné podpořit Potravinové banky rovnou během sledování koncertu a to na internetové televizi Mall.tv.  

Další akce v okolí

Online: Metody výslechu a získávání…

12.05.2021 - 12.05.2021
Praha

Náš lektor a kriminální psycholog, Ondrej Kubík, nám ve své online přednášce, přiblíží metody vyslýchání a získávání…

Online: Vývoj lidstva z pohledu evo…

13.05.2021 - 13.05.2021
Praha

Odhalte nenahraditelnou úlohu, kterou paraziti hrají v dějinách lidského druhu, ale i všeho, co je na této planetě…

Balkan food & music festival - Praha

15.05.2021 - 15.05.2021
Praha

Sobota 15. května 2021 od 12:00 do 21:30.

Online: TEDxNárodní - celá ČR

15.05.2021 - 16.05.2021
Veletržní palác

V Praze se uskuteční první české vydání nové celosvětové iniciativy Countdown, která má pomoci zviditelnit a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 12. květen

Dnes má svátek Pankrác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete