Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Online koncert: Potřebujeme se - celá ČR

05.12.2020 Praha

Potřebujeme se - velký streamovaný koncert 30 účinkujících spojený se sbírkou potravin

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

V sobotu 5. prosince můžete věnovat chvíli času nejen dětem a známé trojici v podobě čerta, Mikuláše a anděla. Pro ty starší se chystá velký streamovaný koncert spojený se sbírkou potravin. Už dlouhou dobu nestály na pódiích, tak se na tři desítky osobností domluvilo a vystoupí bez nároku na honorář v pražském Rock Café. Staňte se i vy Mikulášem a zapojte se do sbírky ve prospěch potravinových bank, z kterých čerpají především rodiče samoživitelé, osamělí senioři či rodiny v krizi. Trvanlivé potraviny  nebo základní a dětskou drogerii můžete osobně, třeba i s dětmi odevzdat u okénka v Rock Café, nebo na kterékoliv sběrné místo po celé České republice i na Slovensku. V pražském Rock Café budou obsluhovat třeba Ondřej Ruml, Nela Boudová, Dalibor Gondík nebo Adéla Elbel. Spojte příjemnou vycházku s dobrou věcí a ukažte dětem, jak je důležité podporovat lidi v nouzi. Tato akce má za cíl vybrat dalších 60 tun trvanlivých potravin.

Od 14 do 21 hodin bude navíc na podporu potravinových bank velký streamovaný benefiční program na kterém budou účinkovat Ondřej Gregor Brzobohatý, Iva Pazderková, Dagmar Pecková, Tonya Graves, Elis Mrázová, MUDr. Rastislav Maďar, MUDr. Tomáš Šebek, Luděk Staněk a Miloš Čermák, divadlo VOSTO5, přední česká designérka Anna Marešová a další. Akci moderuje Jan Tuna spolu s Veronikou Láchovou, ředitelkou České federace potravinových bank. "Děláme obří akci v pár lidech zadarmo bez nároku na honorář, které jinak dělají za miliony obrovské týmy lidí. Aby mi z toho nehráblo, chodím se zchladit do ledové Berounky a Vltavy, které mají aktuálně kolem 8 stupňů, kde si i dáváme porady s Nelou Boudovou i dalšími. Kdybych se nechodil otužovat a k tomu si nedal 10 km běh, tak už jsem z toho obrovského náporu v Bohnicích," uvedl iniciátor akce Staň se i ty Mikulášem, Jan Tuna.

Stream bude vysílán živě na: Novinky.cz, Mall.tv, JOJ.sk, Ticketstream.cz, Nasredion.cz, JČJ1 – jihoceskatelevize.cz, Forum24.cz, Facebook pořadu A DOST!

Lidé také mají možnost akci podpořit prostřednictvím online sbírek. Na Donio.cz je možné podpořit Potravinové banky rovnou během sledování koncertu a to na internetové televizi Mall.tv.  

Další akce v okolí

Online: Scandi 2021 - celá ČR

25.01.2021 - 31.01.2021
Praha

Přehlídka Scandi - výběr nejzajímavějšího ze současného skandinávského filmu. Během čtyř dnů nabídne prostřednictvím…

Online: Trendy v online marketingu-…

26.01.2021 - 26.01.2021
Praha

I ta nejkrutější doba přeje připraveným! Přijďte načerpat inspiraci pro vaši novoroční marketingovou strategii od těch…

Online: Magie jako součást tradiční…

27.01.2021 - 27.01.2021
Praha

Kouzla a elixíry, které zapálí vášně a rozbuší srdce! Poznejte rudou magii, které věřili naši předkové!

Online: Až na Severní pól - celá ČR

27.01.2021 - 27.01.2021
Praha

Kino MAT se připojuje k online projekcím v rámci „Moje kino Live“.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 26. leden

Dnes má svátek Zora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete