Statistika našeho portálu

  • 98 916 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Online: Výstava iMUCHA - celá ČR

01.02.2021 - 31.03.2021 Praha

Prima ZOOM přináší unikátní výstavu iMUCHA

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha
web
www.iprima.cz/filmy/imucha-slovanska-epopej
web1
www.iprima.cz/filmy/imucha-komentovana-prohlidka

Fotogalerie k článku

Prima ZOOM přináší unikátní výstavu iMUCHA

Prima ZOOM ve spolupráci se společností BigMedia přináší od 1. února dva exkluzivní snímky o díle Alfonse Muchy – Slovanskou epopej a Komentovanou prohlídku výstavy iMUCHA. Oba pořady mohou diváci zhlédnout jedině ve Videopůjčovně na iPrima.cz za 59 Kč a 69 Kč. Nejen milovníci umění tak mají příležitost poznat vrcholná díla předního českého malíře, grafika a designéra z období secese Alfonse Maria Muchy.

"Prima ZOOM již osm let přináší divákům ty nejlepší dokumenty z domova i ze světa. Vzhledem k současným omezením, kdy není možné navštěvovat výstavy, jsme se rozhodli, že divákům nabídneme virtuální komentovanou prohlídku výstavy jednoho z největších českých velikánů a umožníme jim proniknout do tajů monumentálního dvacetidílného cyklu Slovanská epopej," říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Komentovaná prohlídka unikátní výstavy iMUCHA

V bezmála čtyřicetiminutové verzi virtuální komentované prohlídky unikátní výstavy iMUCHA najdete výběr toho nejlepšího, co Alfons Mucha vytvořil. Zároveň okusíte výsledky špičkové digitalizace některých jeho děl. Ale především získáte exkluzivní informace o díle a životě mistra české secese, včetně souvislostí, které celou jeho tvorbu ovlivnily. A to díky komentáři světově uznávaného odborníka na Alfonse Muchu, PhDr. Karla Srpa. www.iprima.cz/filmy/imucha-komentovana-prohlidka 

Monumentální Slovanská epopej ve světové premiéře v nové dimenzi

Originální zpracování výjevů z fenomenálních pláten Slovanské epopeje nabízí unikátní pohled na rozpohybovaný a ohromujícím způsobem scénickou hudbou podkreslený děj, který je doprovázen možností spuštění titulků s výstižným popisem významných historických milníků. Navíc jako bonus pořad obsahuje ochutnávku Muchových plakátů převedených špičkovými technologiemi do 3D formy. Přesvědčí vás, jak nadčasové dílo mistr české secese stvořil. www.iprima.cz/filmy/imucha-slovanska-epopej 

Oba snímky vznikly v souvislosti s unikátní výstavou iMUCHA, která je k vidění (v době uvolněnějších pandemických opatření) v pražském Obecním domě. Producentem je společnost BigMedia, která stála i za nejúspěšnější výstavou výtvarného umění v historii ČR (výstava Lendl: Mucha v roce 2013) a dalších úspěšných projektů. Provozuje také e-shop s originálním a nevšedním zbožím s tematikou díla Alfonse Muchy.

Zástupce organizátorů výstavy a předseda představenstva BigBoard, Richard Fuxa, k tomuto unikátnímu projektu dodává: "Inspirovali jsme se světovými trendy a v souladu s nimi jsme se rozhodli zprostředkovat milovníkům umění světovou premiéru digitalizovaného projektu iMUCHA také online formou. Věříme, že to pro příznivce Alfonse Muchy bude opět jedinečný zážitek."

Celý projekt bude podpořen rozsáhlou mediální kampaní v rámci médií skupiny Prima, tak na venkovních plochách.

Další zajímavé pořady najdete na https://www.iprima.cz/videopujcovna.

Další akce v okolí

Online informační schůzka: Jak nast…

12.12.2022 - 12.12.2022

Chceš do IT, ale nevíš, jaká specializace by ti sedla? Tápeš ve specializacích, které nabízíme? Přemýšlíš, že bys…

Online Wokshop: Základy programování

20.12.2022 - 20.12.2022

Zúčastni se bezplatného online workshopu, kde si se zkušenými mentory vyzkoušíš práci s technologiemi webových stránek…

Mikulášská nadílka - Praha

04.12.2022 - 05.12.2022
Krtkův svět

Zveme vás a vaše děti na mikulášskou nadílku, kterou jsme připravili na neděli 4. prosince a pondělí 5.prosince. Akce…

Psychopat je také člověk? - Praha

05.12.2022 - 05.12.2022
Vodičkova 41, Praha

Přednáška, Jak poznat psychopata? Dá se s ním žít či pracovat?

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete