Statistika našeho portálu

  • 96 824 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 200 Míst a památek

Orion dancing stars 2016 - Němčice nad Hanou

19.03.2016 Němčice nad Hanou

Tanec patří k životu stejně tak přirozeně jako sport, kultura či jakýkoliv další koníček. Patříte-li mezi skupinu amatérských nadšenců tance či mezi jeho věrné diváky, zveme Vás každoročně v březnu do Němčic nad Hanou, kde se koná nepostupová taneční soutěž "Orion dancing stars".Co Vás na akci čekáÚčastnit se jí mohou amatérské taneční kolektivy, kroužky a další uskupení, které nejsou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
hala Suprovka
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Prostějov
Obec
Němčice nad Hanou

Fotogalerie k článku

Tanec patří k životu stejně tak přirozeně jako sport, kultura či jakýkoliv další koníček. Patříte-li mezi skupinu amatérských nadšenců tance či mezi jeho věrné diváky, zveme Vás každoročně v březnu do Němčic nad Hanou, kde se koná nepostupová taneční soutěž "Orion dancing stars".

Co Vás na akci čeká

Účastnit se jí mohou amatérské taneční kolektivy, kroužky a další uskupení, které nejsou registrovány jako profesionální soubory. Nabídka stylů ve kterých se soutěží je opravdu pestrá. Jedná se o orientální tance, hip hopovou část, diskotékové tance a mnoho dalších. Místem konání je již tradičně multifunkční hala Suprovka, do které se na akci sjíždějí desítky aktivních účastníků a mnoho dalších diváků. Za symbolické vstupné se Vám dostane několika hodin jedinečných zážitků, při kterých oceníte zvláště kreativitu, fantazii a nadšení vystupujících, kterým pak jistě odpustíte i nějakou tu drobnou chybičku.

Na zajímavosti akce samotné se podepisuje i skutečnost, že jde o nepostupovou soutěž, při které se ihned dozvíte vítěze jednotlivých kategorií. Přijeďte se do Němčic přesvědčit o tom, že tanec je nejen zábavou a rozptýlením, ale pro některé z vystupujících i životním stylem a jedním z hlavních smyslů jejich životů. Při troše štěstí pak na vlastní oči uvidíte budoucí superstar tanečních parketů či koncertních pódií.

Orion dancing stars 2016

Čtvrtý ročník taneční soutěže Orion dancing stars se uskuteční 19. března 2016 opět v hale Suprovka v Němčicích nad Hanou. Případné dotazy rádi zodpovíme na info@ddmorion. cz nebo na mob. 606 569 277.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete