Statistika našeho portálu

  • 91 006 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Oslavte Den svatého Patrika v Hard Rock Cafe - Praha.

13.03.2019 - 17.03.2019 Praha

Hard Rock Cafe Praha oslaví Den svatého Patrika časově limitovanou nabídkou plnou chutí inspirovaných Irskem. Od 13. března do 17. března 2019 nabídne svým hostům u příležitosti oslavy tohoto tradičního irského svátku lahodný St. Paddy’s Shake obsahující vanilkovou Absolut® vodku, krémovou vanilkovou zmrzlinu a sušenky Oreo®. V tomto božském drinku najdete také mátovou příchuť a celý drink je zakončen šlehačkou s bílou čokoládou a speciálním zdobením. Na vyžádání je možné připravit také nealkoholickou variantu.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hard Rock Cafe
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Kromě výborného St. Paddy’s Shaku si hosté budou moci pochutnat také na vynikajícím Guiness® & Bacon Jam Cheeseburgeru. Burger s Jameson® slaninovým džemem a sýrovou omáčkou z piva Guiness® je podávaný s křupavým ledovým salátem a zralým rajčetem a servírovaný na opečené housce a s kořeněnými hranolkami. Přijďte ochutnat pravou chuť Irska!

 

U příležitosti oslav Dne sv. Patrika si Hard Rock Cafe Praha pro své hosty připravilo také speciální akci na Tullamore D.E.W. Tullamore DEW 0,04 L jen za 80 Kč! Akce platí  od 13. března do 17. března 2019 během otevírací doby.

 

Oslavy vyvrcholí 17. března 2019, kdy bude v Hard Rock Cafe Praha připraven speciální doprovodný program. Ve 20 hodin začne koncert kapely Five Leaf Clover hrající irské písně v rockové úpravě. Ve 22 hodin kapelu na pódiu vystřídá DJ LuiJack, který bude hostům hrát až do jedné hodiny ráno. Návštěvníci se mohou těšit také na fotokoutek a tématické dekorace.

 

"Hard Rock Cafe je potěšeno, že může svým hostům u příležitosti letošního Dne sv. Patrika nabídnout gastronomický zážitek i zábavný program,” říká Leigh Merritt, Vice President of Food & Beverage pro Hard Rock International. "Ať už naši hosté přijdou ochutnat náš speciální St. Paddy's Shake, nebo si dopřejí plnohodnotný irský zážitek spárováním shaku s naším Guinness® & Bacon Jam Cheeseburgerem, doufáme, že budou spokojeni.”

 

K tomuto irskému svátku si Hard Rock Cafe připravilo také limitovanou edici triček – jde o sváteční verzi klasického Hard Rock trička. Na tomto klasickém tričku v zelené barvě najdete ikonické Hard Rock Cafe logo a čtyřlístek. Trička budou k dizpozici ve vybraných kamenných obchodech, tzv.  Rock Shopech®, a také v online Rock Shopu®.  

Další akce v okolí

Letná pro demokracii! - Praha

16.11.2019 - 16.11.2019
Praha

V sobotu 16. listopadu 2019 se opět sejdeme v Praze na Letenské pláni!

Komentovaná prohlídka výstavy s aut…

13.11.2019 - 13.11.2019
Galerie kritiků, Palác…

Jedinečná příležitost projít si unikátní výstavu Sochobásně s komentáři a výkladem autora. Přijďte se Ivana Langera…

Sladký život na Andělu - Praha

13.11.2019 - 13.11.2019
Praha

Nechte si ve středu 13. listopadu na pěší zóně Anděl hýčkat své chuťové pohárky záplavou cukrovinek, dortů, sladkých…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 12. listopad

Dnes má svátek Benedikt

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete