Statistika našeho portálu

  • 88 386 Akcí v kalendáři
  • 5 376 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Otevření pivovaru Luční bouda - Pec pod Sněžkou

10.08.2012 - 12.08.2012 Luční bouda Pec pod Sněžkou 203

Otevření pivovaru a první ochutnávka piva Paroháč už 10.srpna 2012. Od pátku po celý víkend poteče pivo proudem a budou probíhat akce pro děti i dospělé.Luční bouda se pomalu ale jistě stává mekou obdivovatelů lahodného zázraku z chmele a sladu. V místním minipivovaru vzniká jedinečná jedenáctka zvaná PAROHÁČ. Slavnostně roztočíme první sud 10.srpna 2012 za účasti řady významných hostů.Srdečně…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Luční bouda Pec pod Sněžkou 203
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Pec pod Sněžkou

Fotogalerie k článku

Otevření pivovaru a první ochutnávka piva Paroháč už 10.srpna 2012. Od pátku po celý víkend poteče pivo proudem a budou probíhat akce pro děti i dospělé.

Luční bouda se pomalu ale jistě stává mekou obdivovatelů lahodného zázraku z chmele a sladu. V místním minipivovaru vzniká jedinečná jedenáctka zvaná PAROHÁČ. Slavnostně roztočíme první sud 10.srpna 2012 za účasti řady významných hostů.

Srdečně zveme všechny přiznivce Luční boudy, ale také milovníky piva, vyznavače tradičních hodnot, sběratele, požitkáře - prostě zveme všechny, aby s námi oslavili otevření minipivovaru v nejvýše položené horské boudě.

Budete moci ve vybrané společnosti ochutnat jedenáctku Paroháče, pobavíte se exklusivním designem a to vše s výhledem na Sněžku. Tomu se říká dokonalé spojení.

Pro zájemce bude samozřejmě možné navštívit nově otevřený pivovar a v okolí Luční boudy bude probíhat řada doprovodných akcí - můžete si vyzkoušet balanci na slackline, nechat se táhnout psem ze psího spřežení (dog trekking), dozvědět se o kitingu a podobně. O přesném harmonogramu vás budeme včas informovat.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Krkonoše Amerikou - Vrchlabí

02.08.2019 - 03.08.2019
Vrchlabí

4. SRAZ AMERICKÝCH VOZIDEL A MOTOCYKLŮ

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

čtvrtek 20. červen

Dnes má svátek Květa

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete