Statistika našeho portálu

  • 94 728 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Pečení pro děti - Galerie Vaňkovka

24.11.2012 - 08.12.2012 Brno

Ochutnejte skvělé pekařské výrobky a podpoříte charitativní projekty. Výborné vánoční pečivo zakoupíte za dobrovolnou cenu a podpoříte tak dobrou věc. Pečení pro děti v Galerii Vaňkovka, které proběhlo dne 24. 11. přineslo 10.198 Kč, děkujeme.  Výtěžek jsme věnovali občanskému sdružení Zrnka na projekt BabyKlokánci. Jedná se o rodičovskou organizaci, která podporuje rodiny s předčasně narozenými…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Brno, Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 1
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Ochutnejte skvělé pekařské výrobky a podpoříte charitativní projekty. Výborné vánoční pečivo zakoupíte za dobrovolnou cenu a podpoříte tak dobrou věc.

Pečení pro děti v Galerii Vaňkovka, které proběhlo dne 24. 11. přineslo 10.198 Kč, děkujeme.  Výtěžek jsme věnovali občanskému sdružení Zrnka na projekt BabyKlokánci. Jedná se o rodičovskou organizaci, která podporuje rodiny s předčasně narozenými dětmi a nemocnými novorozenci. Všechny vybrané peníze využijí ve prospěch neonatologického oddělení nemocnice Na Obilním trhu v Brně. Mezi věci, které na Obilňáku nejvíc potřebují, jsou kojící polštáře, odsávačka mateřského mléka a oblečení pro miminka.

Výtěžek ze dne 8. 12. věnujeme také občanskému sdružení Zrnka, tentokrát jejich projektu ve prospěch Zafu a jejích dětí - Alexe - pětiletého kluka s remethylační poruchou methioninu a malým miminkem Danečkem, který trpí těžkým imunodeficitem a chronickou střevní pseudoobstrukcí.

Těšíme se na vás a přejeme vám krásné a klidné Vánoce...

Mapa

Další akce v okolí

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 16. leden

Dnes má svátek Ctirad

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete