Statistika našeho portálu

  • 94 724 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

HaDivadlo

30.04.2014 Brno

AutorMarius von MayenburgPřekladKateřina BohadlováRežieMarián AmslerZačátek představení: 19:30 hod.Eva a Martin se právě vrátili z dovolené domů. Něco tu ovšem nehraje: jak to, že není zaplacená elektrika a odkud se vzal tenhle květináč? Je tohle vůbec náš byt? Bohužel není. Už ne. Kamarádi Kamila a Jan, kteří měli občas přijít zalít kytky, se totiž v jejich bytě jednoduše zabydleli. Počáteční…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
HaDivadlo
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Autor
Marius von Mayenburg
Překlad
Kateřina Bohadlová
Režie
Marián Amsler

Začátek představení: 19:30 hod.

Eva a Martin se právě vrátili z dovolené domů. Něco tu ovšem nehraje: jak to, že není zaplacená elektrika a odkud se vzal tenhle květináč? Je tohle vůbec náš byt?

Bohužel není. Už ne. Kamarádi Kamila a Jan, kteří měli občas přijít zalít kytky, se totiž v jejich bytě jednoduše zabydleli. Počáteční nemilé překvapení se čím dál víc komplikuje, vyhazuje protagonisty hry ze všech zaběhnutých kolejí a doslova jim bere půdu pod nohama. Tato tragikomedie o neuchopitelnosti reality a identitě člověka je v pravém slova smyslu vyjádřením onoho post-stavu, v němž je znejištěno vše a ti, kteří do hry vstupují, si nemohou být jisti naprosto ničím. Iluze poznatelnosti světa i sebe sama, stejně jako formální struktura hry, je důsledně rozbíjena. Situace je o to komičtější, že se odehrává na půdorysu komorní "pohovkové komedie" o dvou spřátelených manželských párech, které se setkávají v obýváku jedné z rodin. Nečekané zvraty v průběhu dramatu jsou zábavnou hříčkou, mnohem spíš ale vypovídají o naší slepé vrženosti do nepoznatelného, tajemného post-světa nejasných hodnot, který se rozpadá pod našima rukama. Jak z toho ven?

Restart druhý!

Hrají
Martin Siničák
Jan Lepšík
Kamila Valůšková (Kalousová)
Eva Novotná

Vstupné:

220 Kč, zlevněné vstupné: 140 Kč

Vstupenky:

Můžete rezervovat na: http://www.hadivadlo.cz


Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 15. leden

Dnes má svátek Alice

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete