Statistika našeho portálu

  • 87 697 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Petit Fashion Market - Praha Holešovice

21.05.2016 v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích

V Pražské tržnici v hale 13 proběhne 21. 5. 2016 již podruhé Petit Fashion Market, který nabídne přes 50 autorů nezávislé módy, šperků a designu, stejně jako lokální občerstvení.Vstup je zdarma a bez bariér.Pražská tržnice v Holešovicích je chráněný objekt s několika původně průmyslovými pavilony. Dnes v nich sídlí maloobchody a pořádají se tu kulturní akce. Součástí tržnice je také největší…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

V Pražské tržnici v hale 13 proběhne 21. 5. 2016 již podruhé Petit Fashion Market, který nabídne přes 50 autorů nezávislé módy, šperků a designu, stejně jako lokální občerstvení.

Vstup je zdarma a bez bariér.

Pražská tržnice v Holešovicích je chráněný objekt s několika původně průmyslovými pavilony. Dnes v nich sídlí maloobchody a pořádají se tu kulturní akce. Součástí tržnice je také největší zeleninový trh v Praze. Přímo před vchod vás dovezou tramvaje číslo 1, 24 a 25.

Na trhu najdete přes padesát prodejců autorské módy a designu. Např. krkonošskou značku HANK, která nabízí trička, batohy i snapbacky, náhrdelníky LABOKA, které se ale dají použít také na ruku nebo do pasu, případně duo EH SISTERS, které navrhuje pánskou i dámskou módu a my milujeme hlavně jejich sukně.

Abyste s námi mohli strávit v pohodě celý den, nakrmí vás FOOD IS GOOD, KAVÁRNA SELADON NA CESTĚ nebo DORTÍKOVO.

Protože je lásky čas, podtitul marketu zní Svatby. Okolo 30 % nabídky módy i občerstvení bude zaměřeno na svatební zboží. Kompletní seznam prodejců najdete na našem webu nebo FB události.

Podporujeme také neziskovky. Na trhu můžete nakoupit ve Hvězdném bazaru, který provozuje Česká asociace paraplegiků – CZEPA jako jeden ze svých projektů na podporu vozíčkářů s poraněním míchy. Je to charitativní obchod, který zaměstnává vozíčkáře. Pracovní místa prodejců jsou určena zejména mladým lidem, kteří v důsledku úrazu nedokončili vzdělání, nemají pracovní zkušenosti nebo nemohou vykonávat svou původní profesi. Většina zboží v Hvězdném bazaru je od známých osobností ze světa umění, šoubyznysu i sportu.

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Introducing Viktor Dedek: Místo rod…

01.03.2019 - 31.07.2019
Praha

Věčný snílek a občasný podfukář, Viktor Dedek, je donkichotským režisérem vícehlasých, paralelních světů, uvízlých v…

Příběh krajiny ve službách národa -…

02.04.2019 - 18.08.2019
Národopisné muzeum…

Panelová výstava představuje návštěvníkům prostřednictvím bohatých sbírek Národního muzea téma krajiny, jež nabývala ve…

Ťukněte si s námi - Praha

04.04.2019 - 27.06.2019
Praha

Přijďte si zastepovat

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

úterý 21. květen

Dnes má svátek Monika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete