Statistika našeho portálu

  • 94 729 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Ples v Opeře Brno - Mahenovo divadlo

18.01.2014 Brno

Ples v opeře Brno 2014 – vrchol plesové sezonyChcete prožít něco neopakovatelného, pobavit se tak, že na to budete dlouho vzpomínat a při té příležitosti udělat dobrý skutek? Máte jedinečnou příležitost. V sobotu 18. ledna 2014 se již popáté koná v Mahenově divadle prestižní akce Ples v opeře Brno.Ples v opeře Brno 2014 otevře slavný hollywoodský herec Christopher Lambert, jehož nejvýznamnější…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mahenovo divadlo, Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Ples v opeře Brno 2014 – vrchol plesové sezony

Chcete prožít něco neopakovatelného, pobavit se tak, že na to budete dlouho vzpomínat a při té příležitosti udělat dobrý skutek? Máte jedinečnou příležitost. V sobotu 18. ledna 2014 se již popáté koná v Mahenově divadle prestižní akce Ples v opeře Brno.

Ples v opeře Brno 2014 otevře slavný hollywoodský herec Christopher Lambert, jehož nejvýznamnější rolí byla postava Connora MacLeoda ve filmu Highlander a je znám rolí Tarzana v Příběhu Tarzana, pána opic.

Ples se řadí mezi takové společenské události, které se mohou rovnat jedině těm v zahraničí. Svědčí o tom i mediální ohlas akce, která jen za loňský rok měla stovky výstupů nejen v českých, ale i v zahraničních médiích. Okouzlen byl loni francouzský herec Anthony Delon, který do Brna přijel i se svou přítelkyní Annou Sherbininou.

Kromě toho, že i při jubilejním pátém ročníku Plesu v opeře Brno 2014 zažijete nezapomenutelný večer, bude mít vaše účast i charitativní poslání. Díky dražbě předmětů se mezi brněnské chartitativní organizace rozdalo bezmála tři miliony korun.

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete