Statistika našeho portálu

  • 94 552 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Plesová sezóna na Východní Moravě

03.03.2017 - 04.03.2017 Zlín

Plesová sezona: i s Olgou Lounovou a Mňágou a ŽďorpPlesová sezona pomalu končí. Stále jsou však možnosti, kde si ještě nejen společenské tance zatancovat. V pátek 3. března se bude tancovat v Domě kultury v Kroměříži, kde se uskuteční Ples sportovců. Večerem bude provázet hudební skupina Kosovci, proběhne též diskotéka Radia Kroměříž s oblíbeným DJ Mirkem Karáskem. Vystoupí Holešovské mažoretky a…

Adresa a kontaktní informace

Plesová sezona: i s Olgou Lounovou a Mňágou a Žďorp

Plesová sezona pomalu končí. Stále jsou však možnosti, kde si ještě nejen společenské tance zatancovat.

V pátek 3. března se bude tancovat v Domě kultury v Kroměříži, kde se uskuteční Ples sportovců. Večerem bude provázet hudební skupina Kosovci, proběhne též diskotéka Radia Kroměříž s oblíbeným DJ Mirkem Karáskem. Vystoupí Holešovské mažoretky a těšit se lze na taneční vystoupení párů z Tanečního klubu Henzély. Nedílnou součástí plesu už tradičně bude také vyhlášení výsledků regionální ankety Nejlepší sportovec roku 2016. Začátek je v 20:00, vstupné stojí 300 Kč a 330 Kč.

V sobotu 4. března se v Hluku na Uherskohradišťsku uskuteční 9. vinařský ples. Jak už název napovídá, součástí dobré zábavy bude i jeden z typických moravských produktů. Začátek je v 19:00.

Sportovní ples se chystá v sobotu v Domě kultury Uherský Brod, začne v 20:00. K tanci a poslechu hrají skupina Prinz a country beat Fénix, navštívit bude možné diskotéku. Hostem večera bude známá zpěvačka Olga Lounová. Vstupné stojí 190 Kč a 240 Kč, koupit lze lístky i v předprodeji.

Dům kultury ve Vsetíně bude v sobotu hostit Re/max ples, začne v 20:00. Hlavním hostem večera bude hudební skupina Mňága a Žďorp, dále se lze těšit na plesovou kapelu Helena a tygři a mistrovské tanečníky Jakuba Zímu a Nikolu Teplou. V malém sále, jak už je zvykem, bude diskotéka Dj René Jančíka. Vstupenky si lze zarezervovat v předprodeji na quality@re-max.cz, na tel. č. 725 686 500.

Nabídku dalších akcí naleznete na http://www.vychodni-morava.cz/

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Balet: "Šípková Růženka" - Zlín

25.01.2021 - 25.01.2021
Zlín

Baletní představení “Šípková Růženka” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského) Nemá smysl znovu opakovat…

St. Petersburg Festival Ballet: "La…

26.01.2021 - 26.01.2021
Zlín

Skupina sjednotila mladé a talentované umělce z nejlepších divadel v Sankt-Petěrbugu.

Veletrh Stavebnictví: Therm-Domov-Z…

18.03.2021 - 20.03.2021
Sportovní hala DATART

Stavíte? Rekonstruujete? Řešíte úspory energií? Nebo máte zahradu, chatu či chalupu? Nenechte si ujít tradiční, již 31.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 30. listopad

Dnes má svátek Ondřej

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete