Statistika našeho portálu

  • 101 025 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Plutofest 2013

20.07.2013 Peruc

Plutofest 2013!Léto je v plném proudu a k němu neodmyslitelně patří spousty hudebních festivalů a dalších zábavních akcí. Na jeden z takových rockových a bigbeatových festivalů bychom Vás rádi pozvali v sobotu 20. 7. 2013. Letošní 9. ročník PLUTOFESTU,  pod záštitou starosty městyse Peruc, odstartuje ve 13:00 hod na fotbalovém hřišti v Peruci (okres Louny).Na festivalu si návštěvníci budou moci…

Adresa a kontaktní informace

Plutofest 2013!

Léto je v plném proudu a k němu neodmyslitelně patří spousty hudebních festivalů a dalších zábavních akcí. Na jeden z takových rockových a bigbeatových festivalů bychom Vás rádi pozvali v sobotu 20. 7. 2013.

Letošní 9. ročník PLUTOFESTU,  pod záštitou starosty městyse Peruc, odstartuje ve 13:00 hod na fotbalovém hřišti v Peruci (okres Louny).

Na festivalu si návštěvníci budou moci poslechnout celkem 11 kapel včetně místní zábavové skupiny Žlutej Pluto Pes. Začátek  programu bude patřit mladým nadějným kapelám, jako jsou: Rosie, Winday a Alterego.

Lákadlem letošního ročníku budou dvě známé kapely. Tou první bude legendární Vitacit s frontmanem Láďou Křížkem, tou druhou zas  známá ústecká formace UDG.

Mezi dalšími účinkujícími se posluchačům představí Zakázaný ovoce, Dukla Vozovna, dívčí formace K2, Beruška a Covers For Lovers.

K dopravě na Plutofest mohou návštěvníci využít vlakových spojení směrem od Slaného či Loun. Parkoviště pro motorová vozidla budou připravena poblíž areálu. Pro nocležníky bude zřízeno zdarma stanové městečko. Během celé akce bude zajištěno občerstvení včetně mobilních toalet. Vstupenky je možno zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu nebo pak na místě.

Bližší informace včetně lineupu najdete na www.plutopes.cz

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 3. říjen

Dnes má svátek Bohumil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete