Statistika našeho portálu

  • 99 252 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pochod osvobození města Vyškova 2018 - Vyškov

28.04.2018 Vyškov

Atlas Česka Vám čas od času přináší pozvání na zajímavou turistickou akci, která dokonale prověří Vaši fyzickou připravenost a zároveň Vás provede nádhernou přírodou či turisticky atraktivními místy. Mezi takové se bezesporu řadí "Pochod Osvobození města Vyškova", který se pravidelně v dubnu koná ve Vyškově již od roku 1970.Na co se můžete těšitJedná se o typ podniku určeného jak pro…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nádražní restaurace ČD
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Vyškov

Fotogalerie k článku

Atlas Česka Vám čas od času přináší pozvání na zajímavou turistickou akci, která dokonale prověří Vaši fyzickou připravenost a zároveň Vás provede nádhernou přírodou či turisticky atraktivními místy. Mezi takové se bezesporu řadí "Pochod Osvobození města Vyškova", který se pravidelně v dubnu koná ve Vyškově již od roku 1970.

Na co se můžete těšit

Jedná se o typ podniku určeného jak pro pěší turisty, tak pro cykloturisty. Na výběr mají všichni zúčastnění z tras o výměře 11, 16, 25, 33 a 52 kilometrů (pro pěší) a tras o délce 40, 60 a 80 kilometrů (pro cyklisty). Novinkou posledních ročníků je pak existence tzv. Dětské trasy kolem Kačence, která je určena zvláště pro nejmenší účastníky. Ti se mohou těšit na různé hry a soutěže, které pro ně pečliví organizátoři každoročně přichystají.

Při putování zdejší krajinou můžete obdivovat obce Nosálovice, Dědice, Opatovice či Kašparovský dvůr nebo se kochat přírodními zajímavostmi jakými jsou například rozhledna Vyškov, rozhledna Drnovice či Pístovický rybník. V následující sekci Vám přinášíme detailní informace o aktuálním ročníku pochodu, který je lákavou alternativou pro strávení příjemného dne na čerstvém vzduchu pro celou rodinu.

Pochod osvobození města Vyškova 2018

Podrobné informace zobrazíte kliknutím na obrázek.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 28. leden

Dnes má svátek Otýlie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete