Statistika našeho portálu

  • 94 743 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Podzimní prázdniny v České Lípě

25.10.2012 - 26.10.2012 Česká Lípa

Co s dětmi o podzimních prázdninách?První volno v letošním školním roce je již za dveřmi. Ve čtvrtek 25. října a v pátek 26. října budou probíhat po celé republice podzimní prázdniny. Neminou samozřejmě ani Českou Lípu a proto zaměstnaným rodičům přinášíme pár tipů, jak děti během volna zabavit.Děti, které baví ruční práce, mohou zamířit do Libertinu. Ve čtvrtek 25. října tam totiž od 9-12 hodin…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Česká Lípa
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Česká Lípa
Obec
Česká Lípa

Fotogalerie k článku

Co s dětmi o podzimních prázdninách?

První volno v letošním školním roce je již za dveřmi. Ve čtvrtek 25. října a v pátek 26. října budou probíhat po celé republice podzimní prázdniny. Neminou samozřejmě ani Českou Lípu a proto zaměstnaným rodičům přinášíme pár tipů, jak děti během volna zabavit.
Děti, které baví ruční práce, mohou zamířit do Libertinu. Ve čtvrtek 25. října tam totiž od 9-12 hodin bude probíhat keramická dílna. Poplatek za vstup činí jen 10 korun, připlácí se pak ještě za materiál a výpal. Pro ty, kteří jsou aktivnější a rádi pobývají v přírodě, je ideální vydat se hledat "kešky". Sraz je ve čtvrtek 25. října v 9 hodin před Libertinem.

A aby toho vyrábění nebylo málo, mají v Libertinu ve čtvrtek 25. října připravené ještě jablečné odpoledne. Probíhat bude od jedné do čtyř hodin, s sebou je potřeba mít dvacetikorunu jako vstup a pak také tři jablka. Kdo má rád zvířátka, může se v pátek 26. října zajít podívat do Libertinu do chovatelské poradny. Otevřená bude od 9 do 12 hodin.

Aktivní děti se mohou zajít vyřádit do českolipského bazénu ve Sportareálu u Kauflandu. Vstupné pro všechny příchozí do 18 let bude od čtvrtku 25. října do soboty 28. října zlevněné o 10 %.

Pokud se dětem nebude chtít příliš sportovat, mohou je maminky vzít ve čtvrtek 25. října do pobočky českolipské městské knihovny na Špičáku. Tam totiž od 9:30 bude probíhat dopoledne pro maminky s dětmi, které ponese téma Co přináší podzim.
A pro ty, kteří si budou chtít užít trojrozměrnou zábavu, je tu připravené českolipské kino Crystal. Tam si pro prázdninové dny přichystali nový český animovaný film Kozí příběh se sýrem 3D. Snímek budou promítat od  čtvrtka 25. října až do neděle 28. října vždy od 15:30 a 17:30 s výjimkou středy, kdy film poběží jen od 15:30.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Za kvetoucí měsíčnicí - Kamenický Š…

22.05.2021 - 22.05.2021
Kamenický Šenov

tradiční turistická a cykloturistická akce

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 22. leden

Dnes má svátek Slavomír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete