Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Porciunkule 2018 – Hostinné

03.08.2018 - 05.08.2018 Hostinné

Největší hostinská městská slavnost je opět tady! Sledujte internetové stránky a nenechte si ujít žádnou novinku.Jako každý rok se i letos můžete těšit, že se město na první srpnový víkend změní k nepoznání. V doprovodu Martina Krause a v rytmu skvělých písní našich pozvaných kapel se protančete od začátku a slavnostního zahájení paní starostkou až k tradičnímu obřímu ohlédnutí za letošním rokem.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Největší hostinská městská slavnost je opět tady! Sledujte internetové stránky a nenechte si ujít žádnou novinku.

Jako každý rok se i letos můžete těšit, že se město na první srpnový víkend změní k nepoznání. V doprovodu Martina Krause a v rytmu skvělých písní našich pozvaných kapel se protančete od začátku a slavnostního zahájení paní starostkou až k tradičnímu obřímu ohlédnutí za letošním rokem. I letos vše vyvrcholí nádherným slavnostním ohňostrojem. Přijďte se zaposlouchat, přijďte se povozit na atrakcích, přijďte slavit. Od 3. do 5. srpna patří město Porciunkuli a Vám!

 Na své si v programu přijde rozhodně každý. Nadšeně v našem městě přivítáme temperamentní Monkey Business se zpěvákem Matějem Ruppertem, svým charismatickým projevem nás okouzlí Jakub Děkan a chybět nebudou ani skvělí Ready Kirken nebo zakázanÝovoce. Svými nesmrtelnými hity a laskavým projevem nás pohladí Marcel Zmožek.
 V parku nám v sobotu zahraje Krkonošská dechovka, po níž budou následovat "rodácké" skupiny z Horní a Dolní Kalné – zahraje Vám Freeride Blue Infection! V neděli zase celé náměstí roztančí Pekař Arakain. Na své si přijdou samozřejmě i ti nejmenší z nás, na něž čeká populární Pohádková show Anny Pávkové.  A to zdaleka není vše! Pozorně sledujte internetové stránky Porciunkule, aby se k Vám všechny novinky dostaly včas. Město Hostinné Vás srdečně zve!

Mapa

Další akce v okolí

Jak to vidí umělci – prodejní výsta…

07.02.2019 - 30.04.2019
Františkánský klášter -…

Galerie výtvarníků vás srdečně zve na prodejní výstavu „ Jak to vidí umělec”

Společné pletení – Únor - Hostinné

20.02.2019 - 20.02.2019
Františkánský klášter…

Společné pletení

Masopust – Hostinné

23.02.2019 - 23.02.2019
Náměstí Hostinné

Tradiční masopust

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete