Statistika našeho portálu

  • 99 299 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Povídání u krbu

25.06.2013 Hradec Králové

Debata publicisty, teatrologa a divadelního kritika Vladimíra Justa o nových a připravovaných inscenací her Václava Havla.Pozvání na Scénu v podkroví Klicperova divadla přijala editorka nového knižního vydání sbírky vizuální poezie Václava Havla Antikódy Lenka Jungmannová. Knihu Příležitostný portrét Václava Havla, sestavenou z recenzí, rozhovorů a esejů předních českých publicistů, politiků a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Debata publicisty, teatrologa a divadelního kritika Vladimíra Justa o nových a připravovaných inscenací her Václava Havla.

Pozvání na Scénu v podkroví Klicperova divadla přijala editorka nového knižního vydání sbírky vizuální poezie Václava Havla Antikódy Lenka Jungmannová. Knihu Příležitostný portrét Václava Havla, sestavenou z recenzí, rozhovorů a esejů předních českých publicistů, politiků a přátel Václava Havla, které byly napsány u příležitosti jeho 75. narozenin a následného skonu v roce 2011, představí editorka Knihovny Václava Havla, Anna Freimanová.

Debata se uskuteční v rámci XIX. ročníku Mezinárodního festivalu Divadla evropských regionů. Spolupořádá Knihovna Václava Havla.

Těšíme se na Vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 6. únor

Dnes má svátek Vanda

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete