Statistika našeho portálu

  • 87 760 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Praha bude mít svou vlastní největší show!

01.05.2019 Divadlo Hybernia

Koncert „The Greatest Show“ představí slavné písně z oblíbeného filmu „Největší showman“ v podání špiček české hudební a muzikálové scény

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Produkční tým The Greatest Show s potěšením oznamuje, že se ve středu 1. května 2019 uskuteční dva exkluzivní koncerty v pražském Divadle Hybernia. Koncerty představí řadu nových prvků, které jsou v české produkci zatím nevídané. Ta největší jména obsazení budou oznámena v následujících týdnech.

The Greatest Show je teatrální koncert oslavující život a počiny jednoho z nejúspěšnějších marketerů, bavičů a showmanů P. T. Barnuma. Kreativním producentem a režisérem je Peter Zuska, který získal souhlas s využitím originálních písní přímo od jejich oscarových autorů, dvojice Benj Pasek & Justin Paul. Po čtyřech měsících příprav se v těchto dnech finalizuje obsazení, které bude postupně oznamováno na sociálních sítích projektu. Mezi již potvrzenými účinkujícími se objeví dvojnásobný držitel ceny Thálie Jan Kříž, muzikálová herečka a zpěvačka Andrea Holá a Petra Vraspírová, známá například z muzikálu Doktor Ox.

Peter Zuska, producent a režisér projektu The Greatest Show, řekl:

"Hudba a texty autorů Pasek & Paul jsou jakousi oslavou humanity, a to si klade za cíl i The Greatest Show. Chceme diváky vtáhnout do úžasného světa zakladatele cirkusu Phinease Barnuma a předat jim silné poselství písní, jako je "A Million Dreams", která vypráví, že i velké sny se mohou vyplnit, když jste vytrvalí.  Skladbou "This Is Me" poukážeme na současné téma, že odlišnost nás všechny spojuje, a úvodním hitem "The Greatest Show" se pokusíme všechny diváky strhnout a zvednout ze židlí. Když se nám to podaří, splní se velký sen i mně."  

Texty písní budou zachovány v původním anglickém znění. Koncertem provede hlas postavy Barnuma, který českým divákům vysvětlí jejich význam. Celé obsazení bude složeno z více než 40 účinkujících na scéně. Spoluproducentem The Greatest Show je Marek Jakeš, scénář napsal Zuska spolu s Hankou Hoškovou, choreografie se ujala Ivana Hannichová.

Vstupenky na oba koncerty, které se uskuteční v Divadle Hybernia 1. května 2019 od 17:00 a od 20:00, lze od 8. března zakoupit v síti Ticketmaster za 690 – 990 Kč.

Pro více informací navštivte www.tgs-live.com.

Další akce v okolí

Příběh krajiny ve službách národa -…

02.04.2019 - 18.08.2019
Národopisné muzeum…

Panelová výstava představuje návštěvníkům prostřednictvím bohatých sbírek Národního muzea téma krajiny, jež nabývala ve…

Ťukněte si s námi - Praha

04.04.2019 - 27.06.2019
Praha

Přijďte si zastepovat

Program divadla Kalich/ květen 2019…

01.05.2019 - 30.05.2019
Divadlo Kalich

Zveme vás do Divadla Kalich, kde pro vás připravujeme bohatý program.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

čtvrtek 23. květen

Dnes má svátek Vladimír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete