Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Prázdniny začínají v Zoo Jihlava!

04.07.2020 Jihlava

Přemýšlíte, jak strávit první prázdninový víkend? Vyrazte na výlet do Zoo Jihlava, která připravila bohatý program pro malé i velké!

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Jihlava, Březinovy sady 10, Jihlava
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Jihlava
Obec
Jihlava

Fotogalerie k článku

V sobotu 4. července od 10 do 16 hodin startují v Zoo Jihlava oficiálně prázdniny programem "Prázdniny začínají v zoo". Najdete tu zábavnou stezku, nazvanou "Se zvířaty do celého světa", připraveny jsou i soutěže, malování na obličej, komentovaná krmení nebo letové ukázky dravců. Nebo se vydejte na netradiční samoobslužnou procházku s nejrůznějšími úkoly a aktivitami, nazvanou "Rodinka v zoo", která bude bavit návštěvníky až do konce roku. Prvních sto dětí navíc může mít vstup zdarma, stačí donést vysloužilý elektrospotřebič. Zoo Jihlava patří mezi menší zahrady, takže na každém kroku tu najdete nějaké zajímavé zvířátko. Některá z nich znovu jen tak neuvidíte, třeba leguána fidžijského, okatou kočičku jménem margay nebo babirusu sulaweskou, tak trochu výstřední prasátko se zahnutými kly, které žádná jiná zoo v ČR nechová. Více na www.zoojihlava.cz.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 16. květen

Dnes má svátek Přemysl

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete