Statistika našeho portálu

  • 102 699 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pražské služby dětem 2024 – zábavná a vzdělávací akce pro celou rodinu

22.06.2024 Praha

Druhá největší městská společnost po roce znovu zaplní Ladronku. Zábavný a vzdělávací rodinný den nazvaný Pražské služby dětem se v tomto sportovně-rekreačním areálu a parku uskuteční už podvanácté, tentokrát v sobotu 22. června od 11 do 16 hodin a nabídne jako vždy bohatý a pestrý program. Celým dnem provede moderátorské duo Magda Reifová a Petr Vacek. Vystoupí Michal Nesvadba nebo například Jan Bendig. Chybět nebude prezentace nejmodernější svozové a úklidové techniky Pražských služeb ani řada edukativních aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Ladronka
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Dětský den pořádají Pražské služby už roky ve velkém stylu. Kladou přitom vždy důraz na osvětu a prezentaci. "Děti i dospělí si pokaždé se zájmem prohlíží vystavenou techniku a stroje, popelářská nebo čisticí auta. My jim k tomu na místě rádi ukážeme a řekneme více," přibližuje mluvčí společnosti Alexandr Komarnický a dodává: "Zároveň se snažíme veřejnost vzdělávat v našem informačním a edukativním stánku. Tady se mohou zábavnou formou dozvědět něco o novinkách na poli ekologie, třídění a předcházení vzniku odpadu, úklidu, energetickém využití obsahu černých popelnic, sběrných dvorech, recyklaci a tak dále."

Sobotní akce v parku Ladronka se tedy i letos ponese v duchu rodinné zábavy a vzdělávání. Moderování se ujme oblíbené duo Magda Reifová a Petr Vacek. Krátce po 11. hodině zazpívají Čiperkové, kteří naučí malé diváky různé říkanky i tance a pobaví nejen je, ale i rodiče a prarodiče. Ve 13:30 dorazí Michal Nesvadba, hrdina hned několika generací, odkojených pořadem Kouzelná školka České televize, s pásmem plným her, zábavy a ponaučení. O hodinu později vystoupí zpěvák Jan Bendig a samotný závěr programu bude patřit vzdělávací loutkové pohádce o třídění odpadu v podání Divadla Úsměv.

Dále jsou připravené soutěže pro malé i velké, ukázky nejmodernější techniky, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu nebo úklidu a údržbě komunikací, výtvarná dílna a mnoho dalšího. Na své si tak přijdou opravdu všichni. Kromě malování na obličej, modelování balónků, trampolín a skákacích hradů nebo například bublináře a jeho workshopu nebude chybět ani fotokoutek, bubenická show, slackline show s workshopem, exhibice na U-rampě, freestyle Petra Manďáka, motoaerál nebo stánky s občerstvením. V průběhu dne navíc vylosují Pražské služby tři vítěze atraktivních cen.

"Kvůli omezenému parkování v okolí doporučujeme dva ekologické způsoby dopravy – buď mohou lidé dorazit na akci pěšky, nebo využít MHD. Ideálně autobusem nebo tramvají do zastávky Vypich. K nepřEKOnatelné zábavě to pak bude opravdu jen pár kroků," uzavírá tiskový mluvčí společnosti. Předpokládaný konec je v 16:00 hodin. Změna programu vyhrazena.

Další akce v okolí

Příměstský tábor spolku Cesta Česka…

22.07.2024 - 26.07.2024
Praha

Spolek Cesta Česka pořádá letní příměstský tábor s názvem „Po stopách starých řemesel." Tábor se uskuteční v klubovně a…

Herecký příměstský tábor s herečkou…

12.08.2024 - 15.08.2024
ZŠ Křesomyslova, Praha 4

Dopřejte svým dětem naprosto unikátní příměstský tábor, který si nejen užijí, ale zároveň je bude rozvíjet. Naučíme je…

Příměstský tábor Bike camp v Praze …

12.08.2024 - 16.08.2024
Výstaviště 67, 170 00…

Příměstský Bike camp se v Praze 7 a okolí uskuteční již po osmé. Od 12. do 16. srpna se děti od 7 do 14 let mohou těšit…

ALPINE PRO Prima Run 2024 - Praha

24.08.2024 - 24.08.2024
Praha

Den plný sportu a zábavy pro celou rodinu na ALPINE PRO Prima Run.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 21. červenec

Dnes má svátek Vítězslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete