Statistika našeho portálu

  • 94 552 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Prezentace středních škol - Olympia Brno

26.01.2018 - 28.01.2018 Brno

Nenechte si ujít Třídenní maraton prezentace odborných středních školNa této akci se představí přes 30 odborných středních škol zřizovaných Jihomoravským krajem. Jedná se o školy, které nabízejí obory zaměřené především na strojírenství, elektrotechniku, informační technologie, služby a řemesla. Na stanovištích jednotlivých škol se mohou nastávající středoškoláci zapojit do nejrůznějších činností…

Adresa a kontaktní informace

Nenechte si ujít Třídenní maraton prezentace odborných středních škol

Na této akci se představí přes 30 odborných středních škol zřizovaných Jihomoravským krajem. Jedná se o školy, které nabízejí obory zaměřené především na strojírenství, elektrotechniku, informační technologie, služby a řemesla. Na stanovištích jednotlivých škol se mohou nastávající středoškoláci zapojit do nejrůznějších činností a díky tomu zjistit, zda by je takový obor bavil. Zároveň získají informace o nabídce studijních a učebních oborů, o spolupráci těchto škol s regionálními zaměstnavateli, případně o možnostech mimoškolních volnočasových aktivit a zájmových kroužků.

Průběh akce

Otevřená prezentace bude probíhat od pátku 26. ledna do neděle 28. ledna 2018 v celé pasáži našeho centra v těchto časech:

Pátek 26. 1. 11 - 19 hod.
Sobota 27. 1. 10 - 19 hod.
Neděle 28. 1. 10 - 20 hod.

Doprovodný program
Na centrálním prostranství před obchodem Intersport bude na podiu po celou dobu akce probíhat bohatý doprovodný program plný tematicky zaměřených vystoupení žáků jednotlivých středních škol, nebude chybět show VIDA science centra a Centra volného času Lužánky.

 

Těšíme se na Vás!

Mapa

Další akce v okolí

Koncert The Best of Roxette - Brno

01.12.2020 - 01.12.2020
Brno

Tribute to Marie Fredriksson se symfonickým orchestrem poprvé v ČR Kultovní švédské poprockové duo ROXETTE na konci 80.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 29. listopad

Dnes má svátek Zina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete