Statistika našeho portálu

  • 96 083 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Přežít Kladno 2015 - Kladno

21.02.2015 Kladno

I během mrazivých únorových dnů mají milovníci sportů a tělesné aktivity možnost vybírat z několika zajímavých akcí pořádaných pod otevřeným nebem. Jednou z nich je survivalový závod dvojic na kole v Kladně a okolí s netradičním názvem "Přežít Kladno".Co Vás zde čekáÚčastníci tohoto drsného a adrenalinem prodchnutého závodu se musí připravit na obtížnou trať plnou nástrah v podobě…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

I během mrazivých únorových dnů mají milovníci sportů a tělesné aktivity možnost vybírat z několika zajímavých akcí pořádaných pod otevřeným nebem. Jednou z nich je survivalový závod dvojic na kole v Kladně a okolí s netradičním názvem "Přežít Kladno".

Co Vás zde čeká

Účastníci tohoto drsného a adrenalinem prodchnutého závodu se musí připravit na obtížnou trať plnou nástrah v podobě desítek nelehkých úkolů. Jednodenní vytrvalostní závod je otevřený komukoliv, přičemž jedinou podmínkou účasti je dobrá fyzická připravenost a chuť dobře se pobavit. Již na startu dostane každý ze závodníků seznam jednotlivých úkolů, které je třeba splnit ke zdárnému absolvování akce. Dramatičnost celého podniku zvyšuje fakt, že místo cíle závodníci neznají ani po získání mapy s vyznačením všech stanovišť, které musí během celého dne navštívit.

Každý soutěžní tým je tvořen dvojicí závodníků, přičemž jeden z nich musí být starší 18 let a druhý pak 15 (ten musí mít podpis rodičů se svolením o absolvování závodu). Pro informaci pak uvádíme skutečnost, že trasa celého závodu měří přibližně 15 až 20 kilometrů.

Najděte si společného kamaráda, rodinného příslušníka či kolegu z práce a přijďte ve vybraný únorový den poměřit síly s ostatními!

Přežít Kladno 2015

 Vzhledem ke změně struktury společnosti

Sportovní areály města Kladna se akce
Přežít Kladno! pod tímto subjektem již nepořádá.

 

Záštitu nad tímto závodem převzala

Lezecká stěna Kladno, která připravuje

zimní závod v původním termínu

 
21.2. 2015 pod novým názvem
Přežijeme! Survival race

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 20. září

Dnes má svátek Oleg

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete