Statistika našeho portálu

  • 91 158 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Přijďte na jedinečnou gamingovou akci do Paláce Pardubice

22.03.2019 - 23.03.2019 Pardubice

Pro všechny fanoušky počítačových her připravilo obchodní centrum Palác Pardubice bohatý program. V pátek 22. a v sobotu 23. března 2019 se můžete těšit na jedinečnou akci zaměřenou na gaming. Kromě celebrit, známých influencerů a cosplayerů se můžete zdarma zapojit do soutěží Fortnite a FIFA.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Palác Pardubice
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Pardubice
Obec
Pardubice
Web
www.palacpardubice.cz

Užijte si březnový víkend v Paláci Pardubice se skvělým tematickým programem, který potěší všechny milovníky video her. 22. a 23. března se celé obchodní centrum přemění v gaming arénu. Čekají na vás známí influenceři Emerickson a Viktorkaa věnující se game streamingu, ale potkat se budete moci i s cosplayery. Těšit se můžete na volně přístupnou gaming zónu, kde si budete moci zahrát vaše oblíbené hry či objevit nové nebo si vyměnit zajímavé tipy s dalšími hráči. Nebude chybět ani možnost zahrát si populární Fortnite a FIFA a budete se moct zúčastnit i soutěží. Oba dny na vás bude čekat nabitý program včetně virtuální reality.

V pátek 22. března bude celý program věnovaný populární hře FIFA. Těšit se můžete na influencera Emericksona, největší českou personu v hraní FIFA, kterému se věnuje již od roku 2002. Osobně s ním budete moct probrat různé dotazy, vyfotit se či si přímo proti němu zahrát. Od loňského roku se Emerickson navíc pyšní bronzovou medailí, kterou obdržel na Playstation 4 turnaji V4 Future Sports, jenž se konal v Maďarsku. Mimoto získal loni i kontrakt s AC Sparta Praha.

Sobota 23. března bude věnována populární hře Fortnite a Palác Pardubice navštíví streamerka Viktorkaa, kterou na Twitch.tv sleduje na 112 tisíc fanoušků. S jednou z nejpopulárnějších českých tváří herního světa si budete moci popovídat jak o hře Fortnite, tak i o CS:GO či League of Legends anebo si proti ní zahrát na připravených herních počítačích.

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Festival her a hraček - Pardubice

22.11.2019 - 23.11.2019
Pardubice ABC Klub na…

6. ročník předvánočního festivalu pro malé i velké, který nabízí jedinečnou možnost si hry a hračky před nákupem…

Mikulášský vlak - Pardubice-Hradec …

23.11.2019 - 23.11.2019
Pardubice-Hradec…

Jízda historického motorového vlaku z Pardubic do Třebechovic a zpět s Mikulášskou nadílkou.

Rozsviťte vánoční strom v Paláci Pa…

24.11.2019 - 24.11.2019
Palác Pardubice

Přijďte s rodinou rozsvítit krásný vánoční strom v obchodním centru Palác Pardubice. V neděli 24. listopadu 2019 na vás…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 21. listopad

Dnes má svátek Albert

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete