Statistika našeho portálu

  • 94 413 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Pro Váš úsměv - Brno střed

14.12.2012 - 15.12.2012 Brno

Dárky, které udělají radost hned třikrát, si můžou Brňané koupit na předvánoční setkání s názvem Pro Váš úsměv, který pořádá brněnská neziskovka Liga vozíčkářů. Výrobky z chráněných dílen potěší totiž obdarovaného, autora dekoračního předmětu, ale i ty, kteří si 14. a 15. prosince zajdou vychutnat předvánoční atmosféru do centra Brna, na rektorát Vysokého učení technického v Antonínské…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Brno - střed, rektorát Vysokého učení technického v Antonínské ulici
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Dárky, které udělají radost hned třikrát, si můžou Brňané koupit na předvánoční setkání s názvem Pro Váš úsměv, který pořádá brněnská neziskovka Liga vozíčkářů. Výrobky z chráněných dílen potěší totiž obdarovaného, autora dekoračního předmětu, ale i ty, kteří si 14. a 15. prosince zajdou vychutnat předvánoční atmosféru do centra Brna, na rektorát Vysokého učení technického v Antonínské ulici.

Těšit se totiž můžou i na setkání s lidmi s hendikepem okořeněné hudbou, besedami, prezentacemi výcviku asistenčních psů a dalšími aktivitami. Předvánoční atmosféra, voňavý punč, prodej vánočních stromků v květináči, anebo soutěž o nejlepší cukroví budou dovršením pohodových dnů.

Od desíti hodin se dvorana rektorátu otevře všem, nejen studentům brněnské techniky. Liga vozíčkářů pozvala řadu organizací, které návštěvníkům předvedou své aktivity. Na stáncích chráněných dílen nebudou chybět vánoční ozdoby, šperky, dárky pro všechny věkové kategorie, netradiční design výrobků a další překvapení. Lidi s hendikepem zaujmou jistě besedy s odborníky ze sociální branže nebo vystavovatelé z řad výrobců a dovozců kompenzačních pomůcek (zkusit si například můžou revoluční kompenzační pomůcku Genny – elektrický vozík na principu segwaye).  
Na pódiu zazní písničky v podání klientů různých sociálních zařízení, zhlédnout bude možné i krátké filmy a výstavu nejlepších fotografií 17. ročníku fotosoutěže Život nejen na kolech.

Vstupné je dobrovolné, návštěvníci se můžou sami rozhodnout, kterou z organizací podpoří nákupem dárku nebo i jinak. Ve veřejné sbírce, kterou vede psí superhrdina Batdog, například můžou pomoct klientovi Ligy vozíčkářů s roztroušenou sklerózou k tomu, aby mohl získat asistenčního psa.

Akce pro Váš úsměv se otevře v pátek 14. prosince od 10.00 do 18.00, v sobotu 15. prosince od 10.00 do 16.00. Těšíme se na setkání!

Mapa

Další akce v okolí

Potulný dělník - Festival poesie - …

23.10.2020 - 25.10.2020
Unleaded coffee

Letošní jubilejní 20. ročník se koná od 23.–24. října v klubu Unleaded Coffee na Hebyšce.

Noc vědců - Brno

27.11.2020 - 27.11.2020
Brno

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Agadir: Na strunách naděje, Oleg Se…

22.10.2020 - 22.10.2020
Kobližná 4

Téměř neznámá autobiografie ukrajinského režiséra. Hudebně poetické pásmo Divadla hudby a poezie Agadir.

Online: Zatočíme s mrtvicí - celá ČR

27.10.2020 - 27.10.2020
ICRC Fakultní nemocnice…

Na akci vás Srdečně zve STROKE team ICRC Fakultní nemocnice u svaté Anny.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 22. říjen

Dnes má svátek Sabina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete