Statistika našeho portálu

  • 95 141 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Putování s pantomimou - David a Goliáš

01.06.2018 Prachatice

Hravé a veselé činoherně - mimické představení Martina Sochora. Poučný příběh o tom, že se velcí nemají vytahovat na malé, silnější na slabší a úplně nejlepší je být kamarádi. Jak se změní člověk v herce-mima? To všichni uvidí na vlastní oči. Uvidí skříňku s líčidly a proměnu lidské tváře v masku, která se umí na povel smát, být smutná, odvážná i hrozná. Společně s hercem objevíme svět fantazie.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Městské divadlo, Velké náměstí 2
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Prachatice

Fotogalerie k článku

Hravé a veselé činoherně - mimické představení Martina Sochora. Poučný příběh o tom, že se velcí nemají vytahovat na malé, silnější na slabší a úplně nejlepší je být kamarádi. Jak se změní člověk v herce-mima? To všichni uvidí na vlastní oči. Uvidí skříňku s líčidly a proměnu lidské tváře v masku, která se umí na povel smát, být smutná, odvážná i hrozná. Společně s hercem objevíme svět fantazie. Neviditelné se stává viditelným. Vrhneme se spolu odvážně do světa fantazie a hravosti. Budeme si dělat srandu sami ze sebe, dozvíme se něco o přírodě, když si spolu zahrajeme vítr, vodu i zemi a vůbec zažijeme spoustu legrace. Děti se nejen pobaví, ale spolu s hercem se stávají součástí představení, na kterém se i aktivně podílejí.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 23. duben

Dnes má svátek Vojtěch

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete