Statistika našeho portálu

  • 95 203 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Hlavolamy - interaktivní výstava na Fojtství - Regionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s. – Muzeum Fojtství

06.11.2012 - 16.12.2012 Kopřivnice

Vážení návštěvníci,přijměte prosím naše pozvání na interaktivní výstavu Hlavolamy – dobrodružství na hradě, která je umístěna v prostorách Muzea Fojtství od 6.11.2012. Tato výstava je určena hlavně pro dětského návštěvníka, ale na své si přijdou i dospělí. V kulisách hradních rozvalin čekají na zájemce hlavolamy, hry a rébusy s různou obtížností pro zkušené luštitele i pro začátečníky. Výstava je…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Regionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s. – Muzeum Fojtství
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Nový Jičín
Obec
Kopřivnice

Fotogalerie k článku

Vážení návštěvníci,přijměte prosím naše pozvání na interaktivní výstavu Hlavolamy – dobrodružství na hradě, která je umístěna v prostorách Muzea Fojtství od 6.11.2012. Tato výstava je určena hlavně pro dětského návštěvníka, ale na své si přijdou i dospělí. V kulisách hradních rozvalin čekají na zájemce hlavolamy, hry a rébusy s různou obtížností pro zkušené luštitele i pro začátečníky. Výstava je sestavena z kulis hradních zdí s cimbuřím, věží, studnou, ve kterých jsou umístěna zákoutí pro jednotlivé úkoly a hlavolamy. Do katalogu si návštěvníci zapisují správná řešení nebo si za splněný úkol dávají razítko. Tato interaktivní výstava je ve své podstatě ,,škola hrou", kdy si návštěvník procvičuje paměť, logické myšlení, kombinační schopnosti, postřeh a trpělivost.

Pro skupiny (školní třídy atp.) je možné si předem dohodnout termín návštěvy výstavy s muzejním pedagogem, který skupinu provede. Seznámí návštěvníky s jednotlivými hlavolamy a pomůže při vypracování katalogu.

Objednávky termínů:

Mgr. Pavel Dvořák, e-mail: pavel.dvorak@tatramuseum.cz, tel. 725 853 458.

Výstava potrvá do 16. prosince 2012.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 7. květen

Dnes má svátek Stanislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete