Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Řemeslný workshop a Zažít město jinak - Volyně

15.09.2018 Šperkařský workshop z.s. Černětice 52 387 01 Volyně

Řemeslný jarmark s výhradně rukodělným zbožím s třiceti dílnami pro děti i dospělé. Doprovázen sousedským festivalem Zažít Volyni jinak s podtitulem Koupák na náměstí, kde najdete hry a dílny ve vodáckém stylu.Řemeslný jarmark s rukodělnými výrobky, kde najdete mnoho dílen pro veřejnost. Vstup na akci zdarma. Zaplatíte pouze poplatek za použitý materiál a odnesete si domů vlastnoruční výrobek!…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Šperkařský workshop z.s. Černětice 52 387 01 Volyně
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Strakonice
Obec
Volyně

Fotogalerie k článku

Řemeslný jarmark s výhradně rukodělným zbožím s třiceti dílnami pro děti i dospělé. Doprovázen sousedským festivalem Zažít Volyni jinak s podtitulem Koupák na náměstí, kde najdete hry a dílny ve vodáckém stylu.

Řemeslný jarmark s rukodělnými výrobky, kde najdete mnoho dílen pro veřejnost. Vstup na akci zdarma. Zaplatíte pouze poplatek za použitý materiál a odnesete si domů vlastnoruční výrobek! Dílny mají různé stupně obtížnosti, vhodné jak pro děti tak pro zkušené rukodělce a výtvarníky.

Řemeslný workshop navazuje na tradici šperkařských workshopů, ale tentokrát nebudeme vyrábět šperky, ale malovat sklo, tašky, dřevěné magnety, vyplétat lapače snů či vyrábět svícny.

Pořidte si domů originální kvalitní výrobek, nebo lépe, vyrobte si ho sami!!

Těšit se můžete na malování skla, textilu, dřevěných magnetů a hodin, modelářskou dílničku, linoryt, dílnu lapačů snů, recyklaci PET lahví, 3D tiskárny, modelování z čokolíny, malování perníčků, modelování z mufi a další.

V proluce na náměstí si děti pohrají na atrakcích a hrách festivalu Zažít město jinak (námořnické uzly, beachvolejbal, minigolf, střelba prakem na terč.

Mapa

Další akce v okolí

Burza Tchořovice

30.03.2019 - 30.03.2019
Tchořovice

Auto-moto-antik burza Tchořovice

Burza Tchořovice

25.05.2019 - 25.05.2019
Tchořovice

Auto-moto-antik Burza Tchhořovice

Burza Tchořovice

29.06.2019 - 29.06.2019
Tchořovice

Auto-moto-antik Burza Tchořovice

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete