Statistika našeho portálu

  • 99 553 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

ROMANO STILO + MARTIN CHODÚR

27.04.2013 Prachatice

Tato slovenská cimbálová skupina se v Prachaticích představila již jednou, a to na podzim roku 2009, v rámci jejich veleúspěšného koncertního turné s houslistou Pavlem Šporclem, kdy mimo jiné vyprodali pražskou Lucernu, či Janáčkovo divadlo v Brně. Vzhledem k tomu, že domácí publikum bylo tehdejším vystoupením nadšeno, vrací se Romano Stilo znovu, tentokrát ve spojení s vítězem první řady Česko…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prachatice, Městské divadlo
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Prachatice

Tato slovenská cimbálová skupina se v Prachaticích představila již jednou, a to na podzim roku 2009, v rámci jejich veleúspěšného koncertního turné s houslistou Pavlem Šporclem, kdy mimo jiné vyprodali pražskou Lucernu, či Janáčkovo divadlo v Brně. Vzhledem k tomu, že domácí publikum bylo tehdejším vystoupením nadšeno, vrací se Romano Stilo znovu, tentokrát ve spojení s vítězem první řady Česko Slovenské Superstar, Martinem Chodúrem. Tato netypická sestava chce předvést, jak jim to spolu na pódiu ladí, aby následně představila zcela nový projekt, který propojí dva odlišné hudební světy -pop-jazz v Martinově podání a tradiční cikánskou cimbálovou muziku, produkovanou ovšem tak, jak ji žádná jiná cimbálová kapela neprodukuje.

V repertoáru Romano Stilo se objevují nejen klasické skladby, lidové písně ale i jazzové skladby, ethno music, tedy skladby různých hudebních žánrů z celého světa v netradičním hudebním hávu, aby lidi co nejvíce zaujaly.... Máme se na co těšit.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 21. březen

Dnes má svátek Radek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete