Statistika našeho portálu

  • 97 918 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Rozpumpuj Metropoli s extrémními sporty - Praha

04.06.2022 - 26.06.2022 Praha

Měsíc červen bude v Metropoli Zličín ve znamení akčního sportu. V sobotu 4. a neděli 5. června vždy od 13 do 18 hodin proběhne exhibiční zahajovací víkend SportFestu, kdy se divákům představí přední jezdci freestyle BMX & Scooteringu, kteří předvedou své nejlepší kousky na unikátní trojité U-rampě. Malí i velcí návštěvníci se mohou těšit na aktivní sportovní program, workshopy a soutěže. Slavnostní zahajovací víkend zakončí svým koncertem Kapitán Demo. Následující červnové soboty pak budou v prostorách Metropole probíhat další soutěže a závody do seriálu Modular Pumptrack Challenge.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Nákupní centrum Metropole Zličín ožije v červnu extrémními sporty. Pro všechny malé i velké příznivce je přichystán bohatý program a zabaví se jak nejmenší děti, tak i dospělí. Během zahajovacího víkendu SportFestu bude poprvé v Praze postavena trojitá mobilní U-rampa. Jedná se o unikátní překážku postavenou pro nejvyšší úroveň světového ježdění action sportů freestyle BMX & Scooteringu. Diváci tak uvidí ojedinělou show, během které vystoupí špičkoví jezdci z České republiky, například Tomáš Beran přední jezdec ČR Freestyle BMX reprezentace a dvojnásobný mistr ČR, Michal hovorka Mistr ČR v jízdě na minirampě nebo Richard Zelinka několikanásobný vítěz prestižního závodu s celosvětovou účastí King of Kings. Adrenalinovým víkendem diváky provede Jan Valenta, účastník závodů X Games ve Freestyle BMX. První akční víkend zakončí svým koncertem Kapitán Demo.

Po zahajovacím víkendu bude sportovní zóna s modulárním pumptrackem přesunuta do vnitřních prostor Metropole Zličín a program pro veřejnost potrvá do neděle 26. 6., a to každý týden od čtvrtka do neděle. Navíc každou sobotu, tedy 11., 18. a 25. června se mohou návštěvníci těšit na moderovaný program se soutěžemi a závody do seriálu Modular Pumptrack Challenge. Jedná se o celorepublikový celoroční závod, kde se měří čas nejrychleji odjetého jednoho okruhu v pumptracku.

Přijďte si s dětmi užít napumpovaný červen a vyzkoušet si tento atraktivní sport na vlastní kůži. Pumptrack i trojitá rampa budou mezi show k dispozici pro volné ježdění a workshopy, k dispozici bude k zapůjčení i celá výbava – kola, koloběžky i ochranné pomůcky. Akce SportFest je pro návštěvníky zcela zdarma. Více informací naleznete na www.metropole.cz.

 

 

Další akce v okolí

Rychlovka na Karlově mostě a bojovk…

05.07.2022 - 05.07.2022
Kampa

Zábavná akce pro rodiče a školní děti - o Praze hravou formou.

Národní technické muzeum roztočí Le…

11.07.2022 - 11.07.2022
Praha

Národní technické muzeum ve spolupráci s Prahou 7 roztočí 11. července 2022 Letenský kolotoč.

Hvězdné prázdniny 2022 - Praha

11.07.2022 - 15.07.2022
Štefánikova hvězdárna

Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy pořádá v době letních prázdnin pět příměstských astronomických táborů pro děti od…

Příměstský in-line kemp s angličtin…

11.07.2022 - 15.07.2022
Praha Malešice - SOU U…

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 3. červenec

Dnes má svátek Radomír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete