Statistika našeho portálu

  • 95 199 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Rozsvícení vánočního stromu na zámku Uherský Ostroh

02.12.2012 Uherský Ostroh

Letos poprvé si na první adventní neděli 2. prosince na zámeckém nádvoří společně rozsvítíme vánoční strom. Zazpíváme koledy, zhlédneme vystoupení dětí ze všech škol, školek  a dalších institucí v Uherském Ostrohu a samozřejmě poohlédneme se po nějaké té drobnosti od Ježíška na malém jarmarku, který bude pro všechny nachystán. Sváteční odpoledne bude zahájeno ve 14.00 hod. v zámecké galerii, kde…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Uherský Ostroh, nádvoří zámku
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Uherské Hradiště
Obec
Uherský Ostroh

Fotogalerie k článku

Letos poprvé si na první adventní neděli 2. prosince na zámeckém nádvoří společně rozsvítíme vánoční strom. Zazpíváme koledy, zhlédneme vystoupení dětí ze všech škol, školek  a dalších institucí v Uherském Ostrohu a samozřejmě poohlédneme se po nějaké té drobnosti od Ježíška na malém jarmarku, který bude pro všechny nachystán. Sváteční odpoledne bude zahájeno ve 14.00 hod. v zámecké galerii, kde bude připravena výstava Andělé nad Ostrohem. Známí andělé malířky Zory Moulisové budou doplněni o další nebeské bytosti ztvárněné ostrožany a spřátelenými výtvarníky. Závěr celé akce proběhne v tanečním sále, kde si s námi Zora Moulisová bude povídat o andělech v období Vánoc.

Kdo má chuť nenechat se strhnout komerčními oslavami svátků, ale strávit první advent s blízkými v příjemném prostředí, nechť vede své kroky na zámek, nebude litovat.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 6. květen

Dnes má svátek Radoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete