Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Rozsvícení vánočního stromu s jarmarkem - Zubří

27.11.2016 Zubří

od 10:00 do 17:30 hod.Ještě pár dní zpátky se dalo venku poletovat v tričku s krátkým rukávem a najednou, jakoby paní zima mávla svým kouzelným proutkem, je tady znovu čas vás pozvat na Vánoční jarmark.Ten se již potřetí uskuteční první adventní neděli a vyvrcholí již tradičním rozsvícením vánočního stromečku. Vedle stánkového prodeje řemeslných výrobků a různých pochutin se můžete již nyní těšit…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

od 10:00 do 17:30 hod.

Ještě pár dní zpátky se dalo venku poletovat v tričku s krátkým rukávem a najednou, jakoby paní zima mávla svým kouzelným proutkem, je tady znovu čas vás pozvat na Vánoční jarmark.

Ten se již potřetí uskuteční první adventní neděli a vyvrcholí již tradičním rozsvícením vánočního stromečku. Vedle stánkového prodeje řemeslných výrobků a různých pochutin se můžete již nyní těšit na doprovodný program. V rámci něj se vám letos představí poprvé zuberské děti pod vedením Marušky Křenkové, skupina Faraon, Swing band Zubří, Valašský soubor písní a tanců Beskyd i děti z MŠ Sídliště.

V rámci programu bude také zpřístupněna budova Petrohradu a její výstavní galerie. K vidění budou kouzelné obrázky i keramika pocházející z nesmírně šikovných rukou paní Ludmily Vaškové.
 
Celý program vyvrcholí rozsvícením stromečku přibližně v 17.00 hodin.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 6. březen

Dnes má svátek Miroslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete