Statistika našeho portálu

  • 88 302 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Roztoč fest 2018 - Praha

16.08.2018 - 19.08.2018 Koupaliště Džbán

Poprvé v historii Roztoč festu je také možnost kempování přímo v areálu, což potěší přespolní návštěvníky.I letos se můžete těšit na našlapanou Gala show, která proběhne v sobotu od 20:00, všeljaká denní i večerní vystoupení, která budou probíhat během celého festivalu, koncerty kapel a večerní afterparty s DJs.V pátek večer vystoupí i stínové divadlo Partai Orang Hutan!Po celé dny budou probíhat…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Koupaliště Džbán
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Poprvé v historii Roztoč festu je také možnost kempování přímo v areálu, což potěší přespolní návštěvníky.

I letos se můžete těšit na našlapanou Gala show, která proběhne v sobotu od 20:00, všeljaká denní i večerní vystoupení, která budou probíhat během celého festivalu, koncerty kapel a večerní afterparty s DJs.

V pátek večer vystoupí i stínové divadlo Partai Orang Hutan!

Po celé dny budou probíhat všeljaké workshopy pro začátečníky i pokročilé. Nebojte se zúčastnit, ať jste jakéhokoli věku! Umělci Vás naučí jak žonglovat s kuželkami či míčky, točit s poi či tyčí, základy akrobacie, točení s dragon staff, jógu, závěsnou akrobacii na šálách i jak bezpečně plivat oheň. I nějaké hudební workshopy proběhnou, jako např. hrdelní zpěv, hra na brumle..Roztoč fest je mezinárodní festival nového cirkusu, žonglování, tance s ohněm a dalších forem současného pohybového umění za doprovodu kvalitní živé hudby. Akce je jednak příležitostí pro širokou veřejnost vidět výjimečná vystoupení slavných domácích i zahraničních umělců a sami se naučit některé z cirkusových disciplín, tak příležitost pro profesionály se potkat, navzájem se inspirovat a sdílet své poznatky.

Účastníkům rozšíříme obzory a ukážeme nové formy zábavy, pohybu a tvorby. Cirkus není jen exhibiční záležitost. Je to životní styl, způsob odreagování se a kreativní fyzická činnost. Nejsme zastánci běhání na běžeckých pásech… Měníme pohyb v umění.

Součástí festivalu jsou 3 stage, stánky, koncerty kapel, workshopy pro amatéry i profesionály, cirkusová a divadelní vystoupení, dekorace a instalace umělců z Inspirokracie a večerní party s kapelami i DJs. Naším motem je kreativita, chceme lidi inspirovat k tvorbě, pohybu a individualitě. Pro letošní ročník máme to potěšení organizovat Roztoč fest v krásném prostředí koupaliště rybníka Džbán. Kombinace přirozeného kouzla tohoto místa s cirkusovým světem, projekcemi, živou hudbou, dekoracemi a ohněm bude jistě výjimečná.

I letos se můžete těšit na našlapanou Gala show, která proběhne v sobotu od 20:00. V pátek večer vystoupí i stínové divadlo Partai Orang Hutan.
Po celé dny budou probíhat všeljaké workshopy pro začátečníky i pokročilé. Nebojte se zúčastnit, ať jste jakéhokoli věku! Umělci Vás naučí jak žonglovat s kuželkami či míčky, točit s poi či tyčí, základy akrobacie, točení s dragon staff, jógu, závěsnou akrobacii na šálách i jak bezpečně plivat oheň. I nějaké hudební workshopy proběhnou, jako např. hrdelní zpěv, hra na brumle..

Dále se těšte na interactive jam stage v hudebním geodomu - každý muzikant je vítán se připojit se svým či zapůjčeným nástrojem!

Další akce v okolí

CPI Summer Cup - Praha - Chuchle

13.06.2019 - 16.06.2019
Praha

Čtyřdenní parkurové soutěže se uskuteční na závodišti v Praze-Velké Chuchli. Na víkendové dny je připraven také bohatý…

Prohlídka Viktoriánská vdova - Praha

15.06.2019 - 16.06.2019
Muzeum Kouzlo starých…

Viktoriánská vdova a postmortální zvyky staré Anglie: Jak se oblékají vdovy a vdovci? Co je poloviční smutek?…

Den otců v gastronomické síťi Toget…

16.06.2019 - 16.06.2019
Praha

Maminkám jsme své díky a vděk vyjádřili během druhé květnové neděle. Děti si letos svůj den už také užily. Nyní…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

neděle 16. červen

Dnes má svátek Zbyněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete