Statistika našeho portálu

  • 87 784 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

S vysvědčením se samými jedničkami do kina zdarma

29.06.2012 kino K3 Bohumín

Žáci, máte na vysvědčení samé jedničky? Pak v pátek 29. června hurá do kina K3 v Novém Bohumíně. Předložte vysvědčení a premiéru filmu Doba ledová 4: Země v pohybu si vychutnejte zdarma. V pokračování úspěšných animovaných filmů "Doba ledová " se tentokrát ocitnete v době před 200 miliony let.V den vysvědčení, v pátek 29. června, se zde bude promítat hned dvakrát - od 14 a od 16…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
kino K3 Bohumín
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Karviná
Obec
Bohumín

Fotogalerie k článku

Žáci, máte na vysvědčení samé jedničky? Pak v pátek 29. června hurá do kina K3 v Novém Bohumíně. Předložte vysvědčení a premiéru filmu Doba ledová 4: Země v pohybu si vychutnejte zdarma. V pokračování úspěšných animovaných filmů "Doba ledová " se tentokrát ocitnete v době před 200 miliony let.

V den vysvědčení, v pátek 29. června, se zde bude promítat hned dvakrát - od 14 a od 16 hodin.

Jedničkáři obdrží vstupenku zdarma, ostatní zaplatí vstupné 100 korun. Kdo nechce čekat do pátku, může přijít už ve čtvrtek 28. června, kdy bude kino film promítat od 16 hodin ve 2D a od 19 hodin ve 3D, na tato promítání se ale akce "jedničkáři" nevztahuje.

"Mít na vysvědčení samé jedničky není jen tak a chce to několikaměsíční soustavnou snahu. Chceme ji ocenit a upevnit tak děti v tom, že se učí samy pro sebe a když jim to jde, ocení to i druzí. Premiéra filmu Doba ledová 4 se k takovému dárku přímo nabízela," uvedl Karel Balcar, ředitel K3 Bohumín.

Doba ledová zavádí diváka přibližně do doby před 200 miliony let, kdy existoval jeden veliký kontinent, kterému se říkalo Pangea. Tento superkontinet, který existoval v paleozoiku a mezozoiku, se právě přibližně v té době rozdělil na menší kontinenty, které jsou podobné těm dnešním. Autoři si tohle rozdělení vysvětlují tak, že za všechno může chamtivá veverka, která neustále sbírá své oříšky.

Doba ledová 4: Země v pohybu

Režie: Steve Martino, Mike Thurmeier. Hrají: Ray Romano, Queen Latifah, John Leguizamo, Denis Leary, Chris Wedge, Josh Peck, Jennifer Lopez, Seann William Scott, Aziz Ansari, Peter Dinklage, Keke Palmer, Aubrey Graham, Wanda Sykes, Kunal Nayyar, Nick Frost, Nicki Minaj, Rebel Wilson, Alan Tudyk, Heather Morris, Josh Gad, Alain Chabat, Jennette McCurdy a další.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

T-Mobile Olympijský běh - Karviná

19.06.2019 - 19.06.2019
Karviná

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

T-Mobile Olympijský běh - Havířov

19.06.2019 - 19.06.2019
Havířov

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

pátek 24. květen

Dnes má svátek Jana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete