Statistika našeho portálu

  • 92 620 Akcí v kalendáři
  • 5 381 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Satisfucktion + Inverted - Český Krumlov

22.06.2012 Český Krumlov

pokračování slavností pro nenasytné u nás v klubu.Od 22.00 hodin proběhne koncert kapely Satisfucktion, jako předkapela vystoupí Inverted. Po koncertě afterpárty s muzikou až do rána.Vstup: 120,-... SATISFUCKTION (www.bandzone.cz/satisfucktion)není třeba v naší oblasti nějak dlouze představovat. Parta ještě trochu mladých, ale stále ženy oslňujících chlapců, která má za sebou partu uspěchů, jako…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

pokračování slavností pro nenasytné u nás v klubu.
Od 22.00 hodin proběhne koncert kapely Satisfucktion, jako předkapela vystoupí Inverted. Po koncertě afterpárty s muzikou až do rána.

Vstup: 120,-

...
SATISFUCKTION (www.bandzone.cz/satisfucktion)
není třeba v naší oblasti nějak dlouze představovat. Parta ještě trochu mladých, ale stále ženy oslňujících chlapců, která má za sebou partu uspěchů, jako např.zahrát si s KISS, FAITH NO MORE, WALTARI, DOG EAT DOG, tour po Anglii, Holandsku, Německu, Rakousku, Slovensku a samo, že hlavně po celé ČR no a v neposlední řadě vítězství v celostátní soutěži ROCK MADE IN GAMBRINUS.

INVERTED (
www.bandzone.cz/inverted)
je mladá jihočeská partička s hardcorem v srdci a zvrácenýma myšlenkama v hlavě. Kapela vznikla z popela již neexitující hardrockové bandy Crazy or High koncem roku 2008. Proběhly změny na postu zpěváka i bubeníka, kytary dostaly nový hluboký tón a přibylo dosti té zdravé nasranosti, zkušeností a v neposlední řadě i pár životních facek.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 26. únor

Dnes má svátek Dorota

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete