Statistika našeho portálu

  • 96 243 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

SaunaFest 2015 - Kunětická Hora

13.02.2015 - 15.02.2015 Kunětice

Myslíte si, že návštěva sauny je jen rutinní záležitostí přinášející osvěžení Vašemu tělu a rozjasnění mysli? Chyba lávky! O neuvěřitelných možnostech zážitkového saunování Vás přesvědčí "Saunafest", který reflektuje aktuální trendy v saunování a dokonce přináší i Mistrovství České republiky v této doposud ne příliš obvyklé disciplíně.Co Vás na akci čekáNávštěvníci této akce se mohou těšit na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Saunová svět Cedrus Spa, Golf Resort Kunětická Hora
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Pardubice
Obec
Kunětice

Fotogalerie k článku

Myslíte si, že návštěva sauny je jen rutinní záležitostí přinášející osvěžení Vašemu tělu a rozjasnění mysli? Chyba lávky! O neuvěřitelných možnostech zážitkového saunování Vás přesvědčí "Saunafest", který reflektuje aktuální trendy v saunování a dokonce přináší i Mistrovství České republiky v této doposud ne příliš obvyklé disciplíně.

Co Vás na akci čeká

Návštěvníci této akce se mohou těšit na nevšední zážitky v sauně v podání mistrů tohoto oboru a zároveň i na bohatý doprovodný program. Předvedeme Vám saunové ceremoniály, originální procedury, rozmanité workshopy či slavnostní exhibice. Speciální bio sauna například uvádí hitparádu saunových esencí, parní lázeň pak nabídne tělové procedury s příměsí jogurtu či medového peelingu. Samozřejmostí je pak i bohatá nabídka masáží a kosmetických procedur. Během vybraného únorového víkendu na Vás čeká elita zdejších pečovatelů o ty nejlepší zážitky v sauně, jejichž umění si můžete za vstřícnou cenu vychutnat na vlastní kůži. Atraktivitu celého podniku zvyšuje i skutečnost, že ti nejlepší budou vyslání jako zástupci České republiky na mistrovství světa. Jako raritu konanou v rámci akce pak upozorňujeme na možnost účastnit se soutěže o nejsilnější závan ručníkem.

Saunafest 2015

 

Mapa

Další akce v okolí

Snow film fest Pardubice 2021 - Par…

08.11.2021 - 08.11.2021
Pardubice

Snow film fest Pardubice 2021. Věřte nám, že dostanete pořádnou nálož lyžařských, horolezeckých, vodáckých a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 18. říjen

Dnes má svátek Lukáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete