Statistika našeho portálu

  • 95 506 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Setkání příznivců cestovní kanceláře HOŠKA - TOUR

02.02.2013 Lázně Bělohrad

KAŽDÝ JE ZVÁN ---každý účastník obdrží suvenýr !!!--- prezentace fotografií ze zájezdů sleva na vstup do bazénu Setkání se opět uskuteční v kulturním sále a přilehlých prostorách hotelu Grand v areálu lázní v Lázních Bělohradě. Setkáte se zde se svými známými, spolupracovníky CK, dozvíte se bližší informace k novým zájezdům, na které se budete moci přihlásit. Občerstvení je zajištěno.Program:…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

KAŽDÝ JE ZVÁN ---každý účastník obdrží suvenýr !!!--- prezentace fotografií ze zájezdů sleva na vstup do bazénu Setkání se opět uskuteční v kulturním sále a přilehlých prostorách hotelu Grand v areálu lázní v Lázních Bělohradě. Setkáte se zde se svými známými, spolupracovníky CK, dozvíte se bližší informace k novým zájezdům, na které se budete moci přihlásit. Občerstvení je zajištěno.

Program: 11.00 - 12.00 hodin příchod jednotlivých účastníků 12.00 - 16.30 hodin prezentace digitálních fotografií 16.30 - 17.00 hodin hlavní přestávka 17.00 - 21.00 hodin prezentace digitálních fotografií a v omezeném množství diapozitivů Nabízíme možnost vykoupání v lázeňském bazénu ve vodě o teplotě cca 29°C za zlevněnou cenu 60,- Kč.

K dispozici podvodní trysky a perličková lavice. Kdo chce využít tuto možnost, musí zaslat předem závaznou přihlášku (e-mailem nebo telefonicky).

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 19. červen

Dnes má svátek Leoš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete