Statistika našeho portálu

  • 96 486 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Skokanská show Cool Highjump Tour - Havířov

05.08.2020 Havířov

Prima COOL a HIGHJUMP přináší sérii exhibičních skokanských show COOL HIGHJUMP TOUR! V termínu 5.8. se od 15:00 hodin v areálu letního koupaliště v Havířove

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Prima COOL a HIGHJUMP startují sérii highdivingových exhibicí COOL HIGHJUMP TOUR! A hledají COOL jumpera!

 

Prima COOL a HIGHJUMP zahájí už 5. srpna 2020 v Havířově sérii exhibičních skokanských show COOL HIGHJUMP TOUR. Nejtalentovanějšího COOL jumpera – skokana – pošle Prima COOL v příštím roce na týdenní HIGHJUMP kemp a zajistí mu účast v největším českém skokanském závodu v Hřiměždicích v roce 2021. Na závěr kvalifikační série čeká fanoušky i skokany epické překvapení!

Kvalifikační série se skládá z celkem tří zastávek po České republice. Poprvé se skokani předvedou 5. srpna na koupališti v Havířově, následně bude možnost se předvést 12. srpna na koupališti v Ústí nad Labem a třetím místem kvalifikačního závodu bude Sportovní areál České Vrbné v Českých Budějovicích. Na každé zastávce čeká fanoušky také exhibice profesionálních skokanů, široký doprovodný program, našláplá hudba v podání oblíbeného DJ Frikyho i následná afterparty. O špičkovou úroveň a profesionální zázemí se postará zkušený tým HIGHJUMPu a Prima COOL, která se také postará o mediální podporu.

"Na závěr celé závodní série připravujeme s HIGHJUMPem překvapení, které bude mimořádným zážitkem jak pro skokany, tak i pro fanoušky tohoto nejstaršího extrémního sportu světa. A Prima COOL u toho samozřejmě nesmí chybět. Exhibice budeme streamovat na sociálních sítích a sestřih toho nejlepšího nabídneme divákům ve vysílání Prima COOL," říká marketingový ředitel skupiny Prima Aleš Pýcha.

COOL HIGHJUMP TOUR je pomyslnou náhradou za tradiční závody HIGHJUMP, které se konají každý rok v lomu Hřiměždice a které měly letos pokračovat 21. ročníkem. Na návštěvníky letošní náhradní tour čeká zajímavá skokanská show v podání highdiverů známých z hřiměždického závodu i bohatý doprovodný program – hudební vystoupení, chillout zóna a mnoho dalšího.

Aktuální informace k jednotlivým akcím jsou k dispozici zde: Facebook Coolife – https://www.facebook.com/coolifecz

KVALIFIKAČNÍ ZASTÁVKY COOL HIGHJUMP TOUR 2020

  1. srpna – 1. kvalifikační kolo – koupaliště Havířov
  2. srpna – 2. kvalifikační kolo – koupaliště Klíše v Ústí nad Labem
  3. srpna – 3. kvalifikační kolo – Sportovní areál České Vrbné, České Budějovice

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete