Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Školení ZDARMA

06.06.2013 - 27.06.2013 Praha

Plánujete návrat do zaměstnání? Chcete změnit místo?Pražským rodičům je určen nový projekt OPPA spolufinancovaný Evropským sociálním fondem s názvem "Zaměstnání po rodičovské dovolené: jak ho získat a jak si ho udržet".  Účast v projektu je zcela ZDARMA! Zapojeni mohou být rodiče na mateřské/rodičovské dovolené nebo maximálně 2 roky po MD/RD či rodiče samoživitelé pečující o dítě do věku 15 let,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Plánujete návrat do zaměstnání? Chcete změnit místo?

Pražským rodičům je určen nový projekt OPPA spolufinancovaný Evropským sociálním fondem s názvem "Zaměstnání po rodičovské dovolené: jak ho získat a jak si ho udržet".  

Účast v projektu je zcela ZDARMA! Zapojeni mohou být rodiče na mateřské/rodičovské dovolené nebo maximálně 2 roky po MD/RD či rodiče samoživitelé pečující o dítě do věku 15 let, kteří mají trvalé bydliště v Praze nebo se více jak polovinu roku zdržují na území hlavního města Prahy.

Školení, která jsou pro zaregistrované účastníky zcela ZDARMA, Vám pomohou k úspěšnějšímu absolvování přijímacích pohovorů v personálních agenturách či přímo ve firmách.  Absolvovaná školení Vám také usnadní adaptační období ve zkušební době v novém zaměstnání. Těšit se můžete na školení "Hledání zaměstnání je práce", "Jak uspět při přijímacím řízení" a "Jak si udržet zaměstnání", jednodenní praxe v NSG Morison, počítačové kurzy, pracovně právní poradenství či psychologickou diagnostiku.

Všichni účastníci obdrží certifikát o absolvovaných aktivitách.Ti nejlepší budou v případě zájmu zařazeni do personální databáze NSG Morison a budou mít možnost získat reference pro budoucího zaměstnavatele.

 Úvodní školení "Hledání zaměstnání je práce" se koná dne 6. a 13. června ve školicím centru InGarden na Praze 10, a to od 9 do 15 hod s následnou volnou diskuzí a řešením individuálních otázek do 17 hod. Školení "Jak uspět při přijímacím pohovoru" se můžete zúčastnit dne 20. a 27. června na stejném místě a ve stejném čase. Pro další termíny nás kontaktujte!

Bližší informace k projektu a nové termíny získáte na webu www.nsgmorison.cz, telefonním čísle 723 922 082 u slečny Terezy Vašíčkové nebo adrese  rd@rd.nsgmorison.cz, kam můžete zasílat i předběžné přihlášky. Více se dozvíte také vyplněním krátké ankety pro projekt ZDE.

Další akce v okolí

Workshop sklářky Jitky Havlíčkové -…

28.01.2023 - 28.01.2023
1. patro (mezi obchody…

Jste tvořiví? A už jste zkusili vyrobit si něco ze skla? Tuto jedinečnou příležitost budete mít v sobotu 28. ledna od…

Zahájení kampaně proti násilí - Pra…

01.02.2023 - 01.02.2023
hlavní nádraží

Happening k zahájení osvětové kampaně EU o právech obětí.

Gala Domu tanečního umění - Praha

05.02.2023 - 05.02.2023
Divadlo na Vinohradech

Originální komponovaný program sestavený z rozmanitých etud a choreografií rezidentů branického Domu tanečního umění.…

Masopust 2023 - Praha

18.02.2023 - 18.02.2023
Opatov

Oblíbený průvod masek s kapelou vychází od metra Opatov směrem do Centrálního parku.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete