Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Sněhový hrad Harrachštejn - Harrachov

02.02.2013 - 31.03.2013 Harrachov

Již byla ukončena stavba sněhového hradu Harrachštejn v Harrachově, který byl v letech 2010 a 2011 vůbec největší sněhovou stavbou v České republice. Letos nenabyl takových rozměrů jako v letech minulých, ale přesto určitě potěší všechny návštěvníky.Hrad stojí již na tradičním místě a to na běžeckém stadionu u hotelu Skicentrum, kde i letos budou pro návštěvníky nachystány zábavné akce.  Od 8. 2.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Harrachov, na běžeckém stadionu u hotelu Skicentrum
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Již byla ukončena stavba sněhového hradu Harrachštejn v Harrachově, který byl v letech 2010 a 2011 vůbec největší sněhovou stavbou v České republice. Letos nenabyl takových rozměrů jako v letech minulých, ale přesto určitě potěší všechny návštěvníky.

Hrad stojí již na tradičním místě a to na běžeckém stadionu u hotelu Skicentrum, kde i letos budou pro návštěvníky nachystány zábavné akce.

 

Od 8. 2. 2013 až do konce zimní sezony tu bude pravidelně ve dnech pátek, sobota, neděle vystupovat Umělecká agentura Pranýř s pohádkou Na draka! a to vždy od 14.30 hodin a s Fire show Příběh ohně vždy od 19.30 hodin.

 

Ceny vstupného na tato vystoupení

 

činí 110 Kč/ dospělá osoba, 75 Kč/ dítě a rodinné vstupné (2+2) je za 330 Kč.

Pohádka Na draka! je určena pro malé i velké diváky a zavede vás do období renesance, kdy na Pražském hradě hostí císař Rudolf II. alchymisty a umělce z celé Evropy. V jednom zapadlém hrabství daleko v horách, kde bílý sníh přikryl vše, kam až oko dohlédne, se nachází hraběcí tajemník Ignác von Harrach a zjišťuje, že se v kraji usadil drak. A protože je hraběcí dcera široko daleko vyhlášená svým "nevzhledem", drak chce raději po panu hraběti každý týden dostatek zlata a drahého kamení. Pomůžou nešťastnému Ignácovi okolojdoucí žoldáci, kteří zrovna nemají nic na práci? Co se skrývá v dračí sluji? A jak se ke všemu nakonec postaví proradný hraběcí tajemník Ignác?

Příběh ohně je show pro celou rodinu, která je nabitá akcí, šermem, ohněm i pyrotechnickými efekty, Provede vás od legendami opředených dávných časů až do blízké budoucnosti. Bude Vám umožněno podívat se do dob, kdy celému světu vládli bájní bohové, kteří nadevše toužili po moci skryté v ohni. Šerm, boj i upalování čarodějnic, k tomu všemu lidé začali oheň zneužívat. Kontrast ohně a sněhu všude okolo zanechává v divácích nezapomenutelný zážitek. Představení trvá něco málo přes půl hodiny, aby diváci zcela nepromrzli a zároveň jsme jim poskytli dostatek napětí, akce a efektů.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Auto moto farmářské a bleší trhy - …

26.03.2023 - 26.03.2023
Obec Tuhaň na Semilsku…

Akce s více než 45-letou tradicí, dříve známá pod názvem - ,,burza Chuchelna,,. Nyní v obci Tuhaň na Semilsku, rodná…

Hypnotizér - Jilemnice

07.06.2023 - 07.06.2023
Roztocká 500, 514 01…

Hypnotizér v Jilemnici | červen 2023 Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní přednášku,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete