Statistika našeho portálu

  • 95 516 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

ZOO Dvůr Králové nad Labem

01.04.2013 - 31.10.2013 Dvůr Králové nad Labem

ZOO Dvůr Králové podporuje vzdělání, školy výrazně ušetří na vstupném!Pokud si školy a dětské kolektivy spojí návštěvu zoo s netradiční výukou přírodopisu, dostanou v hlavní sezóně slevu vstupného ve výši 35 % na jedno dítě/studenta (55,–Kč).V ceně dětské vstupenky bude také zdarma jízda Safaribusem.Zajímavou nabídku připravila letos ZOO Dvůr Králové pro školy a dětské kolektivy, které budou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Dvůr Králové nad Labem
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Dvůr Králové nad Labem

Fotogalerie k článku

ZOO Dvůr Králové podporuje vzdělání, školy výrazně ušetří na vstupném!

Pokud si školy a dětské kolektivy spojí návštěvu zoo s netradiční výukou přírodopisu, dostanou v hlavní sezóně slevu vstupného ve výši 35 % na jedno dítě/studenta (55,–Kč).

V ceně dětské vstupenky bude také zdarma jízda Safaribusem.

Zajímavou nabídku připravila letos ZOO Dvůr Králové pro školy a dětské kolektivy, které budou chtít spojit prohlídku zoo s tak trochu jinou hodinou přírodopisu. Pokud využije kolektiv některý ze vzdělávacích programů, dostane automaticky 35 % slevu na vstupném a ušetří tak 55,– Kč na jedno dítě či studenta. K ceně vstupného se připočítává cena za vzdělávací program, ta však činí pouhých 30,– Kč pro celou skupinu, v případě samostatné práce s pracovními listy. Pokud kolektivu nestačí hledání informací v terénu a vyplňování pracovních listů, může si objednat program se zoolektorem. V tomto případě je příplatek (za program) ke vstupnému 175,– Kč pro skupinu do 25 dětí, tedy 7,– Kč na jedno dítě. Samozřejmostí je vstupné zdarma pro řidiče autobusu a pro doprovod dětí (dva učitelé na jednu skupinu).

A to z dobrých zpráv ještě není všechno. Kromě pěší prohlídky po zoo, která letos bude opět zahrnovat procházku až k pavilonu lvů, bude pro děti v ceně vstupného i projížďka Safaribusem. Cestu po Africkém safari, s volně vypuštěnými zvířaty a odborným komentářem, tak budou mít zdarma.
ZOO Dvůr Králové s 16 unikátními pavilony a pravým Africkým safari tak letos nabízí možnost školních výletů za mimořádné ceny. A ještě něco navíc. V Restauraci u Lemura je možné si za zvýhodněnou cenu předem objednat i oběd i další občerstvení www.restauraceulemura.cz V Safari kempu přímo v zoo lze přespat ve stanech (více informací na www.safarikemp.cz) a parkování autobusu zdarma je samozřejmostí.

Více informací, popis nabídky 24 vzdělávacích programů pro děti od mateřských škol až po středoškoláky a možnost objednání zoolektora na adrese http://www.zoodvurkralove.cz/cs/programy-a-souteze/. Pracovní listy se stejnou programovou nabídkou lze zakoupit přímo na hlavní pokladně zoo.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Příměstský cyklo kemp 2021 - Trutnov

09.08.2021 - 13.08.2021
ZŠ Mládežnická

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Trutnov

16.08.2021 - 20.08.2021
ZŠ Mládežnická

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský in-line kemp s angličtin…

23.08.2021 - 27.08.2021
ZŠ Mládežnická

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

H fest - food piknik 2021 - Trutnov

07.08.2021 - 07.08.2021
Nábřeží Václava Havla

Sobota plná chutí!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 22. červen

Dnes má svátek Pavla

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete